9.5 C
Antalya
Pazartesi, Ocak 17, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

2022 yılı MICE’ın ‘altın çağı’ olacak

Granada Luxury Hotels Grup Satış Müdürü  Seda Gürgen MICE sektörünü pandemi kapsamında değerlendirerek 2022 yılına yönelik beklentilerini paylaştı.

M.I.C.E. sektörü bilindiği üzere sadece otele ve acenteye değil birçok firmaya iş imkanı sağlayan büyük bir sektör.  Sektörde geçen sene ve bu sene gerçekleşemeyen organizasyonların 2021’in son çeyreğinde ve 2022 yılında yapılması planlandığından dolayı önümüzdeki döneme umutla bakıyoruz. Yeni döneme girerken aşılanmanın hızlanması ve kısıtlamaların kaldırılması ile taleplerde ciddi bir artış görüyoruz. Gruplarımızı Eylül sonu itibariyle ağırlamaya başlıyoruz. 2021 Ekim, Kasım ve Aralık aylarında Kongre ve Konferans Merkezlerimizin dolduğu bilgisini büyük bir mutlulukla paylaşabilirim.  Almış olduğumuz ‘Güvenli Turizm Sertifikası’ ve titizlikle yürüttüğümüz Covid – 19 önlemlerimiz ile gruplarımızı güvenle ağırlamaya devam ediyoruz. Bu kötü süreçte ne yazık ki hareketsiz kalan ve türlü zorluklar yaşayan M.I.C.E. sektörü paydaşlarının, normalleşmeyle gelen bu yeni dönemde yaralarını hızla saracağını ve sektörün altın çağını yaşayacağını umut ediyoruz. Granada Luxury Hotels olarak tüm enerjimizle her zaman olduğu gibi sektörün destekçisi olmaya devam edeceğiz. Güzel ve başarılı organizasyonlara imza atacağımız, kapanmaların ve kısıtlamaların olmayacağı güzel bir sezon olmasını temenni ediyoruz.  2017 yılından itibaren vermiş olduğumuz hizmet kalitesi ve gerçekleştirdiğimiz başarılı organizasyonlarımız sayesinde, sektörün en önemli ödüllerinden biri olan QM ödüllerinde ‘Türkiye’nin En İyi Yönetilen M.I.C.E. Oteli’ ödülünü 3 sene üst üste almış bulunuyoruz. Bölgenin en büyük Kongre & Konferans Merkezleri, deneyimli banket ekibimiz ile toplantı ve kongre gruplarımızı ağırlamaya devam ediyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
17 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,610BeğenenlerBeğen
17,900TakipçilerTakip Et
97AbonelerAbone

SON HABERLER