9.5 C
Antalya
Pazartesi, Ocak 17, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Pazar çeşitliliği önem arz ediyor

Liu Resorts Satış Pazarlama Müdürü Gamze Çakar 2021 yılını değerlendirerek, yeni sezon için turizmcilere mesaj verdi. Çakar; “Lui Resort olarak ilk yılımız verimli geçti. 2022 yılı için ise doğru fiyat ve hizmet ile herkes pastadan pay alabilir. Bizim için pazar çeşitliliği çok önemli” dedi.

2021 yılı nasıl geçti?
10 Temmuz itibari ile misafirlerimizi kendi alanlarında en iyilerden oluşan profesyonel çalışma arkadaşlarımızla birlikte ve aynı zamanda ana mottolarımızdan biri olan Affordable Luxury hizmet konforunu da ön planda tutarak kalitemizi misafirlerimizin beklentisinden bir adım ileride olmasına özen göstererek ağırladık.

2021 yaz sezonu pandemi döneminin sektörde hissedilen tüm dezavantajlarına rağmen planladığımız üzere, Kalite-Fiyat dengesini sağlayarak başarılı sonuçlar aldığımız çok verimli bir ilk yılımız oldu. Ağırladığımız misafirlerimizin tesisimiz hakkında memnuniyetlerini belirtttikleri geri bildirimler bizim için en önemli motivasyon kaynağı oldu. Liu Resorts olarak eşsiz değerlere sahip Side bölgesinde kendimizi gerçekten doğru yerde konumlayıp misafir odaklı hizmet vermenin karşılığını aldığımızı söylemeliyim. Önceliğimiz kesinlikle misafir memnuniyeti olup bu konuda bölgede ün almamızı sağlayan tüm Liu Resorts çalışma arkadaşlarımın gösterdikleri yüksek performansa ve bize inanan yönetimimize çok teşekkür ederim.

2022 yılından beklentileriniz nedir?
Elbette hedeflerimiz yüksek ve gerçekleşeceğine inanıyoruz. Pazar çeşitliliği bizim için çok değerli Liu Resorts ‘ü tatil için tercih eden her misafirimizin hafızalarında güzel anılar biriktirmesini sağlamak istiyoruz. Bu yüzden diyoruz ki hayat eşsizdir. Life is unique tıpkı misafirlerimiz gibi…

Turizmcilere iletmek istediğiniz mesajınızı alabilir miyiz?
2022 yılı Türkiye’nin yoğun talep aldığı bir yıl olacak doğru fiyat politikası ve iyi hizmet ile pastadan herkesin payını alabileceğini ve hedeflere ulaşılacağına inanıyorum. 2022 sezonunun başarılı geçmesini temenni ederim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
17 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,610BeğenenlerBeğen
17,900TakipçilerTakip Et
97AbonelerAbone

SON HABERLER