We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Slide Pazar çeşitliliği önem arz ediyor

Pazar çeşitliliği önem arz ediyor

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Liu Resorts Satış Pazarlama Müdürü Gamze Çakar 2021 yılını değerlendirerek, yeni sezon için turizmcilere mesaj verdi. Çakar; “Lui Resort olarak ilk yılımız verimli geçti. 2022 yılı için ise doğru fiyat ve hizmet ile herkes pastadan pay alabilir. Bizim için pazar çeşitliliği çok önemli” dedi.

2021 yılı nasıl geçti?
10 Temmuz itibari ile misafirlerimizi kendi alanlarında en iyilerden oluşan profesyonel çalışma arkadaşlarımızla birlikte ve aynı zamanda ana mottolarımızdan biri olan Affordable Luxury hizmet konforunu da ön planda tutarak kalitemizi misafirlerimizin beklentisinden bir adım ileride olmasına özen göstererek ağırladık.

2021 yaz sezonu pandemi döneminin sektörde hissedilen tüm dezavantajlarına rağmen planladığımız üzere, Kalite-Fiyat dengesini sağlayarak başarılı sonuçlar aldığımız çok verimli bir ilk yılımız oldu. Ağırladığımız misafirlerimizin tesisimiz hakkında memnuniyetlerini belirtttikleri geri bildirimler bizim için en önemli motivasyon kaynağı oldu. Liu Resorts olarak eşsiz değerlere sahip Side bölgesinde kendimizi gerçekten doğru yerde konumlayıp misafir odaklı hizmet vermenin karşılığını aldığımızı söylemeliyim. Önceliğimiz kesinlikle misafir memnuniyeti olup bu konuda bölgede ün almamızı sağlayan tüm Liu Resorts çalışma arkadaşlarımın gösterdikleri yüksek performansa ve bize inanan yönetimimize çok teşekkür ederim.

2022 yılından beklentileriniz nedir?
Elbette hedeflerimiz yüksek ve gerçekleşeceğine inanıyoruz. Pazar çeşitliliği bizim için çok değerli Liu Resorts ‘ü tatil için tercih eden her misafirimizin hafızalarında güzel anılar biriktirmesini sağlamak istiyoruz. Bu yüzden diyoruz ki hayat eşsizdir. Life is unique tıpkı misafirlerimiz gibi…

Turizmcilere iletmek istediğiniz mesajınızı alabilir miyiz?
2022 yılı Türkiye’nin yoğun talep aldığı bir yıl olacak doğru fiyat politikası ve iyi hizmet ile pastadan herkesin payını alabileceğini ve hedeflere ulaşılacağına inanıyorum. 2022 sezonunun başarılı geçmesini temenni ederim.

Yorum Yaz