We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Abdülselim Bağrıyanık: Palandöken’in en büyük avantajı ulaşım kolaylığı

Abdülselim Bağrıyanık: Palandöken’in en büyük avantajı ulaşım kolaylığı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Ejder3200 Şirketi Genel Müdürü Abdülselim Bağrıyanık, Antalya Turizm Fuarı’nın ilk günü Ana Sahne’de kış turizm destinasyonu olan Palandöken kayak merkezi hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Bağrıyanık, Palandöken kayak merkezine dair bilgiler verirken, “Palandöken’in önemli parametrelerden biri havalimanına yakınlık süresi. Havalimanından Palandöken kayak merkezine uzaklık süresi ise sadece 15 dakika. Bu da Palandöken’in en önemli değerlerinden biri. Bir diğeri de şehir merkeziyle iç içe olması. Beş dakikalık mesafe içerisinde şehir merkezine ulaşım söz konusu.” dedi.

İSTANBUL’A BİR BUÇUK SAATLİK MESAFE

Abdülselim Bağrıyanık, “Palandöken’e İstanbul gibi önemli bir destinasyondan yalnızca bir buçuk saatte gidilebiliyor. Bunların yanı sıra Palandöken gece de kayak yapılabilen bir kayak merkezi. Türkiye’nin en uzun pisti de yine Palandöken’de bulunuyor. Dolayısıyla saatte 24 bin kişiyi taşıyabilir bir kapasitesi olan Palandöken, panoramik pist yerleşimiyle kayak misafirlerinin unutulmaz bir deneyim yaşamalarına vesile olan bir destinasyon haline gelmiştir. Halihazırda uluslararası yarışmalara da ev sahipliği yapabilen bir destinasyon.” dedi.

Yorum Yaz