We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Akgün Otel’in Acı Kaybı

Akgün Otel’in Acı Kaybı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Akgün Otel Genel Müdürü Erhan Çakay vefat etti. Başarılı turizmcinin zamansız vefatı turizm camiasını yasa boğdu.

TÜROB Başkanı Müberra Eresin de konuyla ilgili baş sağlığı mesajı yayınladı. TÜROB adına yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Türk turizminin sevilen ve öncü isimlerinden, vefalı dostumuz, TÜROB önceki dönem Yönetim Kurulu Üyelerinden (21.03.1996-28.02.2008) ve Genel Sekreteri (29.02.2000-28.02.2008), İstanbul Akgün Otel Genel Müdürü İbrahim Nedim Erhan Çakay’ın henüz hayatının baharında vefat ettiğini derin üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Merhumun cenazesi 4 Eylül 2023 Pazartesi günü (Bugün) Zincirlikuyu Camii’nden İkindi Namazını müteakip kaldırılarak Zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedilecektir.

Merhum İbrahim Nedim Erhan Çakay vizyonu ile sadece faaliyet gösterdiği işletmelere değil tüm turizm sektörüne de ilham kaynağı olmuştur. Hayırsever ve mütevazı kişiliği ile tüm camiamızın içten sevgi ve saygısını kazanan merhum İbrahim Nedim Erhan Çakay’ın sektörümüzde sivil toplum kuruluşlarının güçlenmesi yönünde yılmadan sürdürdüğü çalışmalar ve sektörün kalifiye çalışanlara kavuşturulması için eğitim görevlisi olarak üniversitelerde hayata geçirdiği projeler sonucunda istihdama, ülke turizmine, ekonomisine ve Birliğimiz TÜROB’a katkıları daima minnetle hatırlanacak ve hayırla yad edilecektir.

Merhum dostumuz İbrahim Nedim Erhan Çakay’a Allah’tan rahmet, başta kederli ailesi olmak üzere İstanbul Akgün Hotel çalışanları, dostları, akrabaları ile camiamıza başsağlığı ve sabır dileriz.

TÜROB-Türkiye Otelciler Birliği Yönetim Kurulu adına

Müberra Eresin
Başkan”

Biz de GM Turizm ve Yönetim Dergisi olarak sevenlerine, yakınlarına ve tüm turizm camiasına baş sağlığı diliyoruz.

Yorum Yaz