We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa GENEL Alanya’yı “129 ülke”de uçuran tanıtım başlıyor

Alanya’yı “129 ülke”de uçuran tanıtım başlıyor

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu, “Tamamı 32 dakika sürecek olan Alanya belgeseli 129 ülkeye uçan THY uçaklarının koltuk ekranlarında Türkçe ve İngilizce olarak izleyiciyle buluşacak” dedi.

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) tanıtım çalışmaları farklı projelerle devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya fenomenlerini Alanya’da ağırlayarak milyonlarca kişiye ulaşan ALTAV, Alanya belgeseli ile Türk Hava Yolları (THY) yolcularına ulaşacak. İç ve dış hat tüm THY uçuşlarında yolcular 32 dakikalık Alanya belgeseli ile keyifli seyahat yapacak.

‘GENİŞ KİTLELERE ULAŞACAĞIZ’

Konuyla ilgili açıklama yapan ALTAV ve Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu, “Alanya’nın gündüzü ve gecesi, kültürel mirası ve değerleri, şehir yaşamı, tarım alanları, ulaşım avantajları, konaklama seçenekleri ve turizmi ayrıntılarıyla anlatıldı. Tamamı 32 dakika sürecek olan belgesel 129 ülkeye uçan THY uçaklarının koltuk ekranlarında Türkçe ve İngilizce olarak izleyiciyle buluşacak. Belgesel çalışması dışında ayrıca hazırlanacak olan Alanya tanıtım filmi ve imaj videoları da sosyal medya üzerinden geniş kitlelere yine ulaşmamızı sağlayacak” dedi.

Yorum Yaz