We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Alman Tur Operatörleri: Rezervasyonlarda Hızlı Yükseliş Yaşanıyor

Alman Tur Operatörleri: Rezervasyonlarda Hızlı Yükseliş Yaşanıyor

Alman Tur Operatörleri “Rezervasyonlarda Hızlı Yükseliş Yaşanıyor ”

Alman tur operatörleri, seyahat kısıtlamalarının kaldırılmasının ardından rezervasyonların hızlı bir şekilde artacağı yönünde olumlu haberler verdi. Hatta Bazı operatörler uzun zaman seyahat edemediklerini düşünürsek rezervasyonlarda patlama yaşanacağını belirtti. Alman dpa Haber Ajansı’nın haberine göre, pandemide iyiye giden tablo sonrasında Almanlar artık yaz tatilleri için rezervasyon yapıyor.

yasak

TUI Group CEO’su Fritz Joussen, “Almanya ve Güney Avrupa’da yaz tatili 2021 yılında mümkün olacak” açıklamasında bulundu.

Alman dpa Haber Ajansı’nın haberine göre, pandemide iyiye giden tablo sonrasında Almanlar artık yaz tatilleri için rezervasyon yapıyor.Tur operatörlerinden edinilen bilgilere göre İspanya, Yunanistan ve İtalya gibi Almanlar arasında popüler turizm ülkelerine rezervasyon akışı var.

TUI: Rezervasyonlar Hızla Yükselişte Bir TUI yetkilisinin dpa Haber Ajansı’na verdiği demeçte, “Aşılama süreci Almanya’da çarpıcı bir şekilde yükselişe geçti ve rezervasyonlar artmaya başladı. Birçok kişi, tatil için uzun süre beklemeye mecburdu ve bu mecburiyet uzun zamanlı tatil rezervasyonu olarak bize geri dönüyor dedi.

DER TOURISTIK: Ciddi yükseliş trendi var

DER Touristik de şu anda rezervasyonlarda “önemli bir yukarı tırmanış” olduğunu açıkladı. DER Touristik Orta Avrupa Direktörü Ingo Burmester bu konu da şunları söyledi: “İnsanlar seyahat etmek ve bunu olabildiğince hızlı, güvenli bir şekilde yapmak istiyor” dedi.

FTI GROUP GENEL MÜDÜRÜ SCHILLER Kısıtlamalardan sonra tatil Patlaması olacak.

FTI Group Genel Müdürü Ralph Schiller ise, kısıtlamalar ortadan kalktığında hemen akabinde hızlı bir seyahat patlaması yaşanacak yorumunu yaptı. Bunu da kanıtlayan Kısıtlamanın olmadığı Mayorka ve Dominik Cumhuriyeti’ne yapılan mayıs ve Haziran ayları için çok güçlü artıştan görebildiklerini ifade etti.

 

Yorum Yaz