We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Amara Premier Palace’ın yeni ismi belli oldu

Amara Premier Palace’ın yeni ismi belli oldu

Antalya Kemer’de bulunan ‘Amara Premier Palace Hotel’ yoluna ‘Juju Premier Palace’ olarak devam ediyor. Juju Premier Palace Satış ve Pazarlama Direktörü Nihal Duruk, Amara markası ile 2018-2023 yıllarında iş birliğinin son bulduğunu açıkladı.

Nihal Duruk, kendi markaları olan ‘Juju Premier Palace’ ile devam etme kararı aldıklarını şu ifadelerle açıkladı:

“2018-2023 yıllarında “Amara” markası ile yapmış olduğumuz iş birliğimiz süresince çok güzel başarılara imza attık ve bu nedenle Amara marka yönetimine müteşekkiriz.

Bugün geldiğimiz noktada yönetimimiz, tüm ekip arkadaşlarımız ve pek tabi misafirlerimizin desteği ile yeni hayaller kurduk ve artık yolumuza kendi markamız olan “Juju Premier Palace” olarak devam etme kararı aldık.

Yeni bir marka yaratırken bizi en çok motive eden şey elbette misafirlerimizden aldığımız övgü dolu yorumların içerikleri oldu, otelimizin eşsiz doğasının insana kattığı belki de en güçlü duygu olan huzur hissi bizi teşvik etti ve yeni dünya insanının en büyük ihtiyaçlarından biri olduğuna inandığımız ruhun beslenmesi ve şifalanması ihtiyacını tatil ortamında gerçekleştirebilmek için planlar yaptık.”

Nihal Duruk, Juju markasını şu şekilde tanıttı:

“İşinde uzman ekipler aracığıyla misafirlerimize Antalya’nın en güzel koylarından birine sahip olan sahilimizde, dağlar ve ormanının kucakladığı bahçemizde yoga, zen meditasyonu, nefes terapileri gibi olanaklar ile bedenen ve ruhen rahatlayabilecekleri olanaklar sunarken beslenme zincirimize de vegan, vejetaryen, glütensiz beslenme gibi ayrıcalıklı seçenekler, detoks ürünler, vitamin barlar da ekleyerek tüm misafirlerimize daha kapsayıcı imkânlar sağlamaya karar verdik.”

JUJU işte tam bu noktada devreye girdi ve işte JUJU’ nun anlamı;

Juju nedir?

Juju, Batı Afrika kökenli bir inanç ve uygulama sistemidir. Bu terim, Batı Afrika ülkelerinde geleneksel, ruhsal ve sihirsel uygulamaları ifade eder.

Juju’nun ana özelliği; iyileşme, koruma, bereket, aşk, zenginlik elde etme gibi birçok gücü kazandırmasıdır.

Juju Premier Palace’da neler var?

Doğanın Kucakladığı Bir Cennet

Juju Premier Palace, doğanın sizi kucakladığı eşsiz bir konumda yer alıyor. Bir tarafta gizemli ormanların huzuru, diğer tarafta muhteşem dağ manzaralarının büyüsü ve elbette pırıl pırıl bir plajın masmavi sularıyla buluşacaksınız. Şehir gürültüsünden ve telaşından uzaklaşarak, doğanın enerjisiyle yeniden bağlantı kuracaksınız.

Juju Premier Palace

Awaken Your Senses

Adını duyduğunuzda bile bir olumlu etkisi sizi saran Juju Premier Palace, hayalini kurduğunuz ayrıcalıklı tatil deneyimini sunmak için sizi bekliyor.
Juju Premier Palace’da sıradanlığı geride bırakarak ruhunuzu besleyen, yenileyen ve baştan yaratan bir yolculuğa çıkacaksınız. Juju’nun tılsımlı etkisi, tatilinizi benzersiz ve anlamlı kılacak.

Ayrıcalıklı Bir Konsept

Juju Premier Palace, ayrıcalıklı bir konsept ile tasarlandı. Her detay, sizin için en iyi deneyimi sağlamak üzere seçildi.

Sessizliğin ve huzurun içinde konumlanan otelimiz, size kendinizi özel hissettirecek bir atmosfer sunuyor. İyileşme, koruma, bereket, aşk ve zenginlikle dolu bir tatil deneyimi, sadece bir adım uzağınızda.

01.03.2024 itibari ile Juju Premier Palace olarak kapılarımızı açıyor ve Antalya’mız için yepyeni bir imaj ile Turizm camiamızın değerine değer katmayı hedefliyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yanımızdan olan tüm ekibimize, partnerlerimize ve çok değerli misafirlerimize tekrar teşekkür ediyor camiamıza sağlıklı, barış dolu günler diliyoruz.”

Yorum Yaz