We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Amer Travel hedef büyüttü

Amer Travel hedef büyüttü

2018 yılından beri kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerini başarıyla sürdüren Amer Travel, 2021 turizm sezonuna değişimlerle başladı. Firma yatırımlar yaparak hedeflerini büyüttü. Bu yenilikleri iş ortaklarına düzenlediği yemekte anlattı.

 

Amer Travel, 2018 yılından bu yana Ortadoğu pazarında verdiği hizmet ağını genişletti. Antalya merkezli firma yaptığı yatırımları iş ortaklarına DoubleTree by Hilton Antalya City Centre’da düzenlediği yemekte açıkladı.

AĞIMIZA YENİ PAZARLAR EKLEDİK

Amer Travel Genel Müdürü İsa Köşker yaptıkları yeni yatırımlar ve gelecek hedefleriyle ilgili olarak bir açıklama yaptı. Köşker: “2021 yılı bizim için büyüme yılımızdır. Antalya merkezli şirketimizin Libya’da Outgoing, Antalya, Dubai ve İstanbul’da incoming hizmeti veriyor. Çalıştığımız ana Pazar olan Ortadoğu pazarına ilave pazarlar ve dalar ekledi. Bir ay içinde BDT ve Avrupa pazarlarında da faaliyet göstereceğiz.”

3 YILLIK HEFEF 1 MİLYON PAX 

Bunu yanı sıra hizmet alanımızı da genişlettiklerini ifade eden Kökşer, ” Laura Dental Center ile işbirliği kurarak sağlık turizmi konusunda da Türk turizmine katkılarımıza devam edeceğiz. Amer Travel olarak, güçlü ekibimizle 3 yıllık hedefimiz ise tüm pazarlarda 1 milyon pax sayısına ulaşmak” dedi.

TURİZMCİLER, FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU

Amer Travel Ekibi, tüm iş ortağı oteller ile bir araya gelerek yeni planlamaları hakkında bilgi aktardı. 2021 sezonuna yeni başlayan turizmciler yemekte buluşarak fikir alışverişi yaptı.

 

Yorum Yaz