We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Angel’s Marmaris’e iki ödül birden

Angel’s Marmaris’e iki ödül birden

Türkiye’nin değerli bölgelerinde keyifli tatil deneyimlerine aracılık eden TatilBudur; ayrıcalıklı hizmet anlayışıyla fark yaratan otelleri, misafirleri ile buluşturmaya devam ediyor. Angel’s Marmaris Hotel; 2024 sezonu için TatilBudur’la yaptığı iş birliği çerçevesinde , TatilBudur’un Premium markası ile misafirleriyle buluşuyor. Dünya çapında; turizm, seyahat ve konaklama dalında yer alan lüks segmentteki kuruluşların World Luxury Hotel Awards, 2023 yılı luxury hotel kategorisinde iki farklı ödülün sahibi olan Angel’s Marmaris Hotel, TatilBudur Premium Oteller kategorisinde misafirlerini unutulmaz bir tatil deneyimine davet ediyor.

Tatil planlamalarını benzersiz hizmet anlayışı ile gerçeğe dönüştüren TatilBudur, 2024 yılı için en doğru tercihi arayan misafirleri için çok özel alternatifler sunmaya devam ediyor. Dünyanın en iyi ve en lüks otelleri arasında bulunan Angel’s Marmaris Hotel, TatilBudur’un premium konaklama kategorisinin başında yer alıyor. Ülkemizin en güzel noktalarından birinde yer alan otel, dünya çapında; turizm, seyahat ve konaklama dalında yer alan lüks segmentteki kuruluşların mükemmelliğini takdir etmek ve onları onurlandırmak isteyen World Luxury Hotel Awards’ın 2023 yılı luxury hotel kategorisindeki iki ödülün sahibi oldu.

Türk ve yabancı olmak üzere pek çok ülkeden vatandaşın katılımı ile gerçekleştirilen yarışmada Angel’s Marmaris Hotel ‘‘2023 Luxury Family Hotel Continent Winner: Europe ve 2023 Luxury Family Resort Regional Winner: Eastern Europe’’ ödülleri ile onurlandırıldı. Turizm sektörünün en prestijli ödüllerinden biri ile başarılarını taçlandıran Angel’s Marmaris Hotel, TatilBudur güvencesi ile Premium markası altında misafirlerine hizmet vermeye devam ediyor.

Angel’s Marmaris Hotel’in tüm konaklama planlamaları yine kendisi gibi sektör otoriteleri tarafında farklı alanlarda ödüle layık görülen TatilBudur’a emanet. Kişiye özel tatil alternatifleri ile ayrıcalıklı hizmeti misafirleri ile buluşturan TatilBudur, tavsiye listesinin üst sıralarında yer alan Angel’s Marmaris Hotel ve birçok farklı alternatif için yetkili TatilBudur acentaları ve web sitesinde misafirlerini bekliyor.

Yorum Yaz