We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Antalya-Lübliyana uçuşları başlıyor

Antalya-Lübliyana uçuşları başlıyor

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, 2021 yazında Avrupa uçuş ağını yeni destinasyonlarla genişletiyor. Havayolu bu yaz, merkezi Antalya’dan Slovenya’nın başkenti Lübliyana’ya direkt tarifeli uçuşlara açılacak.

Türkiye’nin turizm başkenti Antalya’yı hem iç hem de dış hatlarda direkt seferlerle birçok noktaya bağlayan SunExpress, 18 Haziran itibariyle Antalya’dan karşılıklı seferlerle sunacağı yeni dış hat destinasyonu Lübliyana’ya haftada iki kez, Pazartesi ve Cuma günleri uçuş gerçekleştirecek.

SunExpress, Antalya’dan bu yaz dış hatlarda 6, iç hatlarda ise 2 yeni destinasyon sunuyor. Havayolu yeni uçuşlarla beraber merkezi Antalya’ı dış hatlarda 38, iç hatlarda ise toplamda 10 noktaya bağlıyor. Türkiye’nin tatil cennetleri olan Akdeniz ve Ege kıyılarına tarifeli seferlerle en fazla turist getiren havayolu, geçtiğimiz günlerde pandemi ve seyahat kısıtlamaları sebebiyle durgun geçen bir yılın ardından 2021 yazında Türk turizminin güçlü bir dönüş yapmasına destek olacağını belirtmişti.

Yorum Yaz