We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel ANTALYA YERİNE SOÇİ’Yİ TERCİH EDEN RUS TURİSTLER GİDEREK ARTIYOR

ANTALYA YERİNE SOÇİ’Yİ TERCİH EDEN RUS TURİSTLER GİDEREK ARTIYOR

Rusya’da ekonomik krizin de etkisiyle turistlerin ülke içindeki sahillere ilgisinin artması bekleniyor. Önde gelen tur operatörlerinin bugün en fazla tur paketini, Soçi, Anapa gibi Rusya sahillerine yaptıkları belirtiliyor.  
SOÇİ
Kommersant gazetesinin haberine göre, Rusyalı turistlerin ülke sahillerine ilgisi 2014 yılında bir önceki seneye göre yüzde 30 arttı. Bu oranın önümüzdeki sezonda da aynı seviyede olması bekleniyor.
Coral Travel, Tez Tour, İnturist, Pegas Turistik, Alean gibi önde gelen tur operatörlerinin bugün Soçi, Anapa ve Kırım başta olmak üzere Rusya sahillerine tur paketi satışlarının önemli oranda arttığına işaret ediliyor.
Rusya içi turlarda da uçuş, otel konaklama, transfer ve sigorta maliyetlerinin tır paketine dahil olmasının turistleri yurt içi turlarıan yönelten nedenelrden biri olduğu belirtiliyor.
Habere göre bugün Moskova’dan Soçi ve Anapa’ya bir haftalık tur paketleri iki yıldızlı oteller için kişi başı 15 bin, dört yıldızlı oteller için 22-25 bin ruble civarında. Yalta’da fiyatlar 22 bin rubleden başlıyor.

Yorum Yaz