We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel ATOR: 2019’DA İYİ OTELLERDE YER BULUNMAYACAK

ATOR: 2019’DA İYİ OTELLERDE YER BULUNMAYACAK

ATOR: 2019’DA İYİ OTELLERDE YER BULUNMAYACAK

Rus Tur Operatörleri 2019 yaz sezona dair Türkiye’deki tatil fiyatları beklentilerini açıkladı. Erken rezervasyonların Kasım sonu ve aralık başı başlayacağını ifade etti. Yükselen taleplerle türk otelcilerinin fiyat artışları olduğunu dile getirdi. 2019 yılında iyi otellerde yer kalmayacağını belirtti.

2019

Rusya Tur Operatörleri Birliği (ATOR),Türkiye’ye yönelik 2019 yaz turları erken rezervasyonlarının Kasım sonu ve aralık başında başlayacağını dile getirdi. Rusya’dan ve Batı Avrupa’dan yükselen taleplerle Türk otelcilerin bu yıl için fiyat artışına yönelik niyetlerini belirtti.

Mart’tan sonra yer bile bulunmayacak

Pegas Touristik Genel Müdürü Anna Podgornaya Türkiye’deki en popüler otellerde erken rezervasyonda geçen yıla göre fiyatlarında hafif artışlar olacak. 2019 yılında Mart ayından sonra ki dönemde, Türkiye için yaz fiyatlarının kesinlikle artacağını vurguladı. Podgornaya “. Seyahat acentaları ve tüketiciler için en iyi taktiğin 2019 Mart’a kadar yaz için en iyi fiyatı bularak almak olduğunu söyledi. Mart ayından sonra daha pahalanacak hatta iyi ve popüler otellerde yerler bile bulunmayacak” açıklamasını yaptı.

Yüzde 10-15 oranında yükseliş yaşanacak

Intourist yönetici direktörü Sergey Tolchin, Türk otelcilerin gelecek yıl için baz fiyatlarını yüzde 10-15 oranında yükseltme eğilimi olduğunu açıkladı. Coral Travel’dan Marina Makarkova 2018 yılında Türkiye’ye talebin  artığını ve 2019 da talebin devam edeceğini dile getirdi.. Makarkova, “Coral Travel’in önümüzdeki yıl için yüzde 101-5 fiyat larda artış olması bekleniyor. TUİ Rusya’da Türkiye tur paketlerinde yüzde 10-15 oranında bir fiyat yükselişi olması ön görülüyor” dedi.

2019 VE SONRASINDA TURİZMDE CİDDİ YÜKSELİŞLER YAŞANACAK

Yorum Yaz