We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Batman’da Bilişim Festivali

Batman’da Bilişim Festivali

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Real Konak Hotel, Batman Üniversitesi’nin düzenlediği IFEST2023 Bilişim Festivali’ne konaklama sponsoru olarak katılıyor. 12-14 Ekim 2023 tarihleri arasında Batman’da yapılacak olan festival, ‘’Dijital Dönüşüm, Blokzincir Teknolojileri ve Siber Güvenlik” ana teması altında birçok etkinlik, panel, seminer ve yarışma içeriyor.

IFEST2023 Bilişim Festivali, genç yetenekleri bir araya getiriyor ve onlara dijital dönüşüm, Blokzincir teknolojileri ve siber güvenlik gibi önemli konularda bilgi ve deneyim kazandırıyor. Sinan Sarı, festival hakkında bilgi verirken, “Festival boyunca konuklarımızı en iyi şekildi ağırlayacağız ve Batman’ın hem ekonomisine hem de tanıtımına katkı sağlayacağız.’’ dedi.

Kentin Tanıtımına destek olmaya devam edeceğiz
Sarı, ‘’Batman Üniversitesi tarafından ikincisi düzenlenecek olan, birçok yerli ve yabancı teknoloji firmasını aynı çatı altında buluşturacak olan IFEST 2023 Bilişim festivali’nin kalbi Batman’da atacak. Batman’ın ismini Türkiye ve dünyaya duyurmak için biz de destek olmak istedik. Real Konak Hotel olarak her zaman toplumun sesi ve kentin tanıtımına destek olmaya devam edeceğiz. Bu festivalin Batman için çok özel olduğunu ve çok sayıda teknoloji çılgınının ilgisini üzerinde toplayacak potansiyelde olduğunu düşünüyoruz.’’ dedi.

IFEST 2023 Bilişim festivali,teknoloji tutkunlarını heycanlandırıyor
Festivalde, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen teknoloji firmaları, son ürünlerini ve projelerini sergileyecek. Ayrıca, bilişim alanında uzman konuşmacılar, paneller, atölyeler ve yarışmalar da festivalin renkli etkinlikleri arasında yer alacak.

Yorum Yaz