We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Biblo Globus 2020-2021 Kış Sezonu Programını Açıkladı

Biblo Globus 2020-2021 Kış Sezonu Programını Açıkladı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Biblo Globus 2020-2021 Kış Sezonu Programını Açıkladı

Geçmiş yıllarda Antalya’ya  kesintisiz kış operasyonunu ilk başlatan  Rusya’nın önde gelen büyük tur operatörlerinden Biblio Globus’un partneri FIT Holidays , 2020 – 2021 kış sezonu için Antalya uçuşlarının planlaması ile ilgili bilgi verdi.

biblo

Antalya yaz operasyonunu Kasım ortasına kadar uzatmayı planlayan Biblio Globus , 1 Kasım itibarı ile de tüm kış sezonu süresince , Başkent Moskova ve  diğer büyük şehir olan  St. Petersburg’dan  olmak üzere , her gün birer uçuş ile haftalık toplam 14 Charter gerçekleştireceğini bildirdi.  Uçuşlarını, stratejik partneri olan Aeroflot’un bir kolu ROSSIYA AIRLINES ile gerçekleştiren Biblio Globus,  her yıl  misafirlerine geniş bir ürün seçeneği sunduğu ve müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu için en çok tercih edilen firmaların başında gelmektedir.

 

Biblio Globus yaşanan pandemi dönemi süresince de Antalya’ya gerçekleştirdiği kapasite ile en çok müşteri getiren Operatörler içinde genel sıralamanın önde gelen sağlayıcısı durumuna gelmiştir. Konu ile ilgili açıklama yapan Fit Holidays yönetimi adına Ethem Okudur, 2020/21 Kış sezonunun herhangi bir aksaklığa uğramadan başarılı geçmesi halinde bunun meyvelerinin 2021 yazında pozitif getirilerinin alınacağını belirtti.

 

Bu başarı, pandemi sürecinin önümüzdeki aylarda etkisinin seyahat sektörünün mevcuttan daha fazla etkilemesi yada politik faktörlerin getirileri yanı sıra, kış sezonunda yeterli miktarda alternatifin tesisinde açık kalması ile de doğru orantılı olacaktır.

 

Yorum Yaz