We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Blue Dreams Resort 2022 sezonunu açtı

Blue Dreams Resort 2022 sezonunu açtı

Blue Dreams Resort 2022 sezonunu açtı

Yenilenen yüzü, yepyeni modern dokunuşları ve eşsiz konumu ile Blue Dreams Resort & Spa en değerli anlarınıza ev sahipliği yapmak adına 16 Mayıs’ta kapılarını açıyor.
Bodrum’un en güzel koylarında, muhteşem Ege manzarası eşliğinde siz değerli konuklarına özel hissettirmek; misafirlerine dinlenme, eğlence, huzur ve ‘yenilenme’ hissini derinine yaşatmak misyonu ile Blue Dreams Resort, bir rüyadan çok daha fazlasını sunuyor.

Marka değerimizi her geçen gün arttırarak ilerlememizin en büyük sebebi; doğanın sunduğu eşsiz güzellikleri, siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini en yükseğe taşıyacak bir ahenk içinde sunmak ve yüzünüzdeki gülümsemenin sebebi olmak.

Ege’ nin kalbindeki gücü ile Blue Dreams Resort; 5 adet yüzme havuzu ve 1 adet kaydıraklı havuz ile zengin yüzme alanları, şık ve ferah odaları, dünya mutfağından özgün lezzetleri deneyimleyebileceğiniz restaurantları, düğün & davet organizasyonları, şehir ve bisiklet turları, çeşitli spor aktiviteleri ve tüm bu etkinliklerin ardından rahatlamanızı sağlayacak Spa hizmetleri ile her anınızda yanınızda, her hissinizde sizinle!

Ege’nin dinginliğini ruhunuzda hissedeceğiniz, doğa ile iç içe, mavinin en güzel tonunu taşıyan Ege denizi ile kucak kucağa olacağınız bir tatile davetlisiniz. 16 Mayıs’ta hizmetinizdeyiz. Güneşin inci gibi süzüldüğü anlara birlikte tanıklık etmek dileğiyle…

Yorum Yaz