We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Büyükelçilere Güvenli Turizm Gezisi

Büyükelçilere Güvenli Turizm Gezisi

 

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın ‘Turizm için Güvenlik’ sloganıyla Büyükelçi yabancı misyon yetkililerini Antalya’da ağırladı.Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın geçen yıl başlatığı “Güvenli Turizm” etkinliğinin ikincisi gerçekleşti. 89 ülkenin temsilcileri ve basın mensupları ile Türkiye’ nin güvenli turizm uygulaması yerinde anlatıldı. Etkinlik kapsamında Aspendos’ta özel bir konser düzenleneceği ifade edildi.

 

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un daveti ile Antalya’ya gelen 89 ülkenin büyükelçi yabancı misyon temsilcileri ve Basın mensupları üç olarak planlanan organizasyonda,”Güvenli Turizm” uygulamaları yetkililere ve basına yerinde tanıtılıyor.

Program kapsamında Havalimanı, oteller, turistlerin ziyaret noktaları olan antik kentler, müzeler gibi diğer turistik merkezlerde uygulanan pandemi kuralları yerinde anlatıldı.

Programın ikinci günü, uluslar arası temsilciler Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile buluşacak. Davetliler için Aspendos Antik Tiyatro’da da özel konser düzenlenecek.

Yorum Yaz