23.4 C
Antalya
Cumartesi, Mayıs 21, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Cihan Güven Gürbüz, W Doha Hotel’de

Cihan Güven Gürbüz, W Doha Hotel’in “Yiyecek İçecek Direktörü” oldu.

Daha önce Swiss Otel Ankara, Jw Marriott Ankara, Mandarin Oriental Bodrum, The Bodrum Edition gibi otellerde görev yapan Gürbüz, The Bodrum Edition ve Mandarin Oriental Bodrum gibi iki büyük otelin açılış ekibinden yer aldıktan sonra W Doha Hotel’e transfer oldu. Yaklaşık 20 yıldır turizm sektörünün icinde olan Cihan Gürbüz edindiği bilgi ve birikimlerini, tecrübelerini W Doha ailesi ile paylaşacak.

W Doha Hotel, Orta Doğu Afrika ve Turkiye’nin de içinde bulunduğu bölgenin en büyük yiyecek içecek operasyonuna sahip oteli. Yıllık yiyecek içecek geliri 2021 yılı için 30 milyon dolar, otelin toplam geliri ise 47,5 milyon dolar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Orta Doğu zenginleri nasıl bir tatil istiyor?

Orta Doğu’nun en iyi oteli olarak kabul edilen W Doha Hotel bünyesinde Wahm, Market, Spice Market, La Spiga, Papermoon, Coya, W Café, W2go, La Vita Café, Oda Servisi, Banket ve Ziyafet departmanı bulunduruyor.

W Doha Hotel, Conde Nast Travel’in araştırmasına göre 2021’in en iyi otellleri arasında 1. seçildi, dünya genelinde ise 10. sırada yer aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Akaydın: Alman pazarı 2019’u yüzde 20 geçebilir
www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Turizmi Türkiyesiz asla düşünemeyiz
GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
21,687TakipçilerTakip Et
111AbonelerAbone

SON HABERLER