We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel CIRCUIT DOG SHOW 3 BULUŞMASI NIRVANA COSMOPOLITAN’DA

CIRCUIT DOG SHOW 3 BULUŞMASI NIRVANA COSMOPOLITAN’DA

Nirvana Cosmopolitan’da düzenlenen Antalya Circuit Dog Show 3, büyük bir katılım ve coşkuyla sona erdi. Üç gün boyunca süren etkinlik, köpek severler tarafından beğeniyle takip edildi.

Bu yıl 3. kez Nirvana Cosmopolitan’da gerçekleşen Antalya Circuit Dog Show, tüm hayvanseverleri ve köpek dostlarını bir kez daha bir araya getirdi. Köpek Irkları ve Kinoloji Federasyonu tarafından organize edilen Antalya Circuit Dog Show 3; her bir köpek ırkının özgün güzelliğini ve şeceresini ön plana çıkardı. Köpeklerin farklı kategorilerde yarışma fırsatı bulduğu etkinlikte toplam 3 CACIB ve 3 CAC gösterisi yapıldı. Prestijli Supreme Best in Show yarışmasıyla sonuçlanan organizasyonda, gösterdikleri performansla öne çıkan yarışmacılar kupa ve lezzetli mamalarla ödüllendirildi.

10 – 12 Mayıs tarihleri arasında Nirvana Cosmopolitan’da gerçekleşen yarışma boyunca, yerel ve uluslararası köpek sahipleri, evcil dostlarını sergilemek ve diğer köpek severlerle buluşmak için bir araya geldi. Pet-friendly hizmetiyle öne çıkan Nirvana Cosmopolitan ve bünyesindeki Luxy Pet Hotel, bir kez daha hayvanseverlere unutulmaz bir deneyim sundu.

Yorum Yaz