We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Cullinan Belek’te yaz devam ediyor

Cullinan Belek’te yaz devam ediyor

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Cullinan Belek’te eylül ayında da yaz devam ediyor. Cullinan Belek, mavi bayraklı kumlu plajı ve güneşlenme alanları ile deniz keyfini sonuna kadar yaşatıyor.

Aquapark ve Havuzlar
Cullinan Belek’te misafirlerin isteğine göre tercih edebileceği; mevsim sıcaklığına göre ısıtılan kapalı yetişkin ve çocuk havuzu, Azure yetişkin ve çocuk havuzu, swim-up havuzu ve özel villa havuzları olmak üzere birçok farklı havuz bulunuyor. Buna ek olarak, Lagoon golf, beach havuzu ve aktivite havuzunun yanı sıra sahil L havuzu ile Aquapark da bulunuyor.

Upupa Kids Club: Minikler İçin Eğlence Dünyası
Eğlenceli ve renkli tasarımı ile Upupa Kids Club, farklı yaş gruplarına uygun oyun ve aktiviteler ve gece 02.00’ye kadar devam eden lisanslı çocuk şovları ile minik konuklarını eğlendiriyor.

Cullinan Belek’te Eğlence
Cullinan Belek’te gündüzleri havuz başındaki partiler, konsept partiler ile eğlence gün boyu devam ediyor. Show Center’da izleyeceğiniz sahne performansları sonrasında after party’lerle katılarak veya Azure Bar’da canlı müziğe eşlik ederek gece eğlencesine devam edebilirsiniz. geçirebilirsiniz.

Golf Sahası
Bir tarafında deniz diğer tarafında nehir manzarası bulunan Türkiye’deki tek golf sahasına sahip Cullinan Belek’te Toros dağlarına bakan golf sahasında golf yapabilirsiniz. European Golf Design tarafından yeniden tasarlanan Cullinan Links Golf Club, 36 deliği ve gece aydınlatmaları ile golf tutkunu konuklarına unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Gastronomi: Dünya Mutfaklarından Lezzetler
Cullinan Belek Türk ve Dünya mutfaklarından menüleri ile misafirlerine çeşitli gastronomi deneyimi sunuyor. Cullinan Belek, farklı tasarlanmış oturma alanlarına sahip açık büfe restoranları, İtalyan mutfağından Uzak Doğu mutfağına farklı seçenekler sunuyor. A la carte restoranları, barları ile konuklarına hizmet ediyor.

C’ESPACE Spa
C’ESPACE Spa, Cullinan Belek’in 8000 metrekarelik alanında misafirlerine spa konforu sunuyor. Son teknoloji spor ekipmanları, yeşilliğin içinde yer alan yürüyüş parkurları, spa havuzları ve güzellik merkezinin yanında misafirler dilerse koşu bandı, bisiklet ve içerisinde fonksiyonel spor aletlerinin olduğu bir spor çantası ile odalarında kişiye özel olarak spor alanı yaratabiliyor.

Yorum Yaz