We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Cüneyt Kuru TÜRÇEV Yönetim Kurulu Üyesi oldu

Cüneyt Kuru TÜRÇEV Yönetim Kurulu Üyesi oldu

CÜNEYT KURU TÜRÇEV YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ

MP Hotels Aquaworld Belek Genel Müdürlüğü’nün yanısıra USDF (Uluslararası Skal Dernekleri Federasyonu) Yönetim Kurulu Üyeliğini de yürüten Cüneyt Kuru, bu görevlerine ilaveten yeni bir görev daha üstlendi.

Yıllardır yönettiği Otellerinde Çevreye verdiği destek ve uygulamaları ile çok sayıda “ ÇEVRE ÖDÜLLERİ “ de alan Cüneyt Kuru, yaptığı bu değerli çalışmaları ile “ Çevreci Otel Yöneticisi  “ olarak birçok Toplantı, Seminer ve Panellerde görev almış ve bu faaliyetleriyle, Çevre Bilinçlendirme ve Eğitimlerine önemli katkıları olmuş ve olmaya devam etmektedir.

Türkiye’nin en önemli Çevre Kuruluşlarından birisi olan TÜRÇEV ( Türkiye Çevre Eğitim Vakfı)‘in 2021 Yılına ilişkin Seçimli Genel Kurul Toplantısı  10 Mart 2022  tarihinde Ankara’da yapıldı. TÜRÇEV Üyelerinin katılımı ile gerçekleşen Genel Kurul’da  3 yıl süre ile 2022 Yılının Yeni Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulları seçildi. Seçilen Yeni Yönetim Kurulu’nun Başkanlığına ise, eski Turizm Bakanı Sn. Abdülkadir Ateş seçilmiş olup, Yönetim Kurulu Üyelerinden birisi de Cüneyt Kuru olmuştur.

Diğer görevlerinin yanısıra TÜRÇEV Yönetim Kurulu Üyesi olarak yeni bir sorumluluk üstlenen Cüneyt Kuru, aldığı bu görev nedeniyle çok mutlu olduğunu ve bundan böyle Çevreye olan destek ve katkılarını TÜRÇEV çatısı altında sürdürmeye devam edeceğini söylemiştir.Her fırsatta “ Sürdürülebilir Turizm’in ancak Sürdürülebilir Çevre ile mümkün olacağını “ tekrarlayan Cüneyt Kuru, bu sloganı ile yönettiği Otelinde, bugüne kadar yaptığı çalışmalara daha da hız vererek  Çevre’ye desteğini sürdürmeye ve ayrıca sektöre örnek olmaya devam edeceğini belirtmiştir.

Yorum Yaz