We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Dedeman Gaziantep’in otel binası satılmıyor

Dedeman Gaziantep’in otel binası satılmıyor

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Park Dedeman Gaziantep, otelin satılma iddialarına bir basın açıklaması yaparak cevap verdi. Açıklamada bu haberlerin doğruyu yansıtmadığı belirtilirken şu ifadelere yer verildi:

“Bir süredir basında ve bazı sosyal medya hesaplarında yer alan “Gaziantep’te Dedeman oteli satılıyor.” konulu haberlerde yer alan yanlış bilgiler nedeniyle açıklama yapılma gereği duyulmuştur.

Haberlerde sözü geçen Gaziantep Başpınar bölgesinde ”Dedeman Otel Convention Center” adıyla işletilmiş olan bina, 2014-2018 yılları arasında Dedeman tarafından kiralama usulü ile kullanılmış, mülkiyeti hiçbir zaman Dedeman markasına ait olmamıştır.

Bu binanın şirketimiz ve hissedarları ile bir bağlantısı bulunmamaktadır. Binanın satışı sürecine bir dahlimiz bulunuyormuş gibi yapılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Dedeman markamız Park Dedeman Gaziantep olarak Şehitkamil ilçesinde 2013 yılından beri misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir.

Mevcut yayımlanan haberlerde gerekli düzeltmeleri yapmanızı, binanın satışı ile ilgili olası haberinizde yanlış bilgilere yer vermemenizi önemle rica ederiz.

Gerçeği yansıtmayan asılsız iddiaların devamı ve mevcut haberlerde yer alan bu yanlış ithamların düzeltilmemesi halinde ilgililer hakkında gerekli hukuki işlemleri başlatacağımızı bildiririz.”

Yorum Yaz