We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Dünyanın en iyi otelleri listesine girdi

Dünyanın en iyi otelleri listesine girdi

GM Haber Merkezi

Dünyaca ünlü seyahat dergisi Condé Nast Traveler’ın yarım milyon okuyucusunun seçimi sonucunda The Ritz-Carlton İstanbul en iyilerin arasında yerini aldı. Okuyucuların tercihiyle bağımsız olarak seçilen The Ritz-Carlton İstanbul, Türkiye’den dünyanın en iyi otelleri kategorisinde yer aldı.

Dünyanın en iyi otellerinin bağımsız bir oylama ile seçildiği uluslararası platformdaki en prestijli seyahat dergilerinden Condé Nast Traveller, Türkiye’nin en iyilerini seçti. Yarım milyon okuyucunun oylaması sonucunda belirlenen The Readers’ Choice ödülünün kazananları arasında sıralanan The Ritz-Carlton İstanbul sunduğu hizmetle ilham olmaya devam ediyor.

Tatil destinasyonları, otel incelemeleri ve restoran önerileri ile dünyadaki en iyi seyahat dergileri arasında yerini alan Condé Nast Traveler, Türkiye’nin en iyi otellerini listeledi. The Readers’ Choice ödülüne layık görülen The Ritz-Carlton İstanbul okuyucuların en sevdikleri oteller arasında seçildi. Modern tasarımın ve nitelikli hizmetin sembolü olarak dikkat çeken The Ritz-Carlton İstanbul, eşsiz manzarası, kültürel bir konaklama deneyimi sunan misafirperverliği ve bünyesinde bulunan etkileyici restoranları ile ön plana çıktı.

28 Süit, 40 Club odası ve Nobu Süit olmak üzere 239 odası bulunan otel, toplantı olanakları sunan 10 toplantı odası ve 3 bölüme ayrılan balo salonu ile 2023 yılının tercih edilenleri arasında sıralandı. Türk hamamı, kapalı yüzme havuzu, masaj odaları, fitness merkezinin yanı sıra şık bir güneşlenme terası ve sonsuzluk havuzu ile şehrin en sevilen lokasyonları arasında. Boğaz ve çevresini panoramik bir şekilde gören manzarasıyla The Ritz-Carlton İstanbul, ilham verici mekân tasarımlarına sahip Atölye, Bleu Lounge, Vakko Boutique, Vakko Patisserie, Nobu, ve The Roof gibi özgün alanlarıyla şehrin gözde buluşma noktalarından biri olmayı sürdürüyor.

Yorum Yaz