We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Eğlenceli kaçamaklar Hilton Dalaman’da

Eğlenceli kaçamaklar Hilton Dalaman’da

Hafta sonu tatillerini daha keyifli hale getirmek için spordan, müziğe, gastronomiden astrolojiye farklı konseptlerde hazırladığı atölye çalışmaları, söyleşiler ve etkinlikler ile Hilton Dalaman misafirlerine eğlenceyi doyasıya yaşatıyor.

“Şehirden kaçış” temasıyla hazırladıkları hafta sonunda misafirler şarabın hikayesini Levon Bağış’tan dinlerken burçların özelliklerini ve 2021’de burçları nelerin beklediğini Hande Kazanova’nın renkli anlatımı ile dinlediler. Ceyhun Yılmaz’ın özel bir show yaptığı hafta sonunda Sevil Memedova, Bilge Nihan, Su Voices gibi usta müzisyenler misafirlere müzik ziyafeti yaşattılar. Anatolian Sessions, Atakan ve Erkin ise gün batımı saatlerinde ve gece yarısından sonra beach barda sahne alarak müzik keyfini ikiye katladılar.

Geniş odaları ile lüks ve konforu doğayla iç içe deneyimlemeyi vadeden Hilton Dalaman’ın, 1500 dönümlük bir araziye mükemmel bir şekilde yayılan mimarisi, izole tatili tercih eden misafirlere güvende olduklarını tam anlamıyla hissettiriyor. Doğanın dinginliğini hissedeceğiniz konumu, yaz akşamlarınızı berrak bir gökyüzü ve yıldızlar ile buluşturuyor.

Yorum Yaz