We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Ela Excellence, FUN&SUN’ın “New Year Tour” etkinliğine ev sahipliği yaptı

Ela Excellence, FUN&SUN’ın “New Year Tour” etkinliğine ev sahipliği yaptı

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Rusya’nın öncü tur operatörlerinden FUN&SUN’un liderliğinde, 11-15 Aralık 2023 tarihleri arasında satış acenteleri için büyük çaplı bir etkinlik düzenlendi. Ela Excellence Resort Belek, bu özel etkinliğe ev sahipliği yaparak sektördeki önemli isimleri ağırladı.

“New Year Tour” adını taşıyan etkinlik, seyahat endüstrisinin önde gelen profesyonellerini bir araya getirerek sektördeki son gelişmeleri paylaşma, işbirliklerini güçlendirme ve yeni fırsatlar keşfetme imkânı sundu. Rusya’nın 17 farklı şehri ve Kazakistan’dan gelen katılımcılar arasında öne çıkan acente yetkilileri ve birçok acentenin CEO’su yer aldı.

Sektörün önde gelen otel markaları ve zincirleri, kendi standlarında düzenledikleri workshoplar ile acenteleri ağırladı. Bu etkinlik seyahat endüstrisinin önemli bir buluşma noktasına dönüştü. Ela Excellence Resort Belek, katılımcılara unutulmaz anlar yaşatarak sunumlar, gala yemekleri, ödül törenleri ve konsept partilerle dolu etkileyici bir program ile sektör liderleriyle bir araya gelmeyi mümkün kıldı.

Rusya Tur Operatörleri Birliği ATOR’un verilerine göre, 2023 sezonunda 1,9 milyon turiste hizmet veren lider tur operatörü FUN&SUN, 2024’te bu rakamı yüzde 36,8 oranında artırarak 2,6 milyon turiste çıkarmayı hedefliyor. Şirket ayrıca, 2024 sezonunda Türkiye turizminde yüzde 23’lük bir büyümeyi planlayarak toplam satışlarının üçte birini Türkiye’den elde etmeyi amaçlıyor. FUN&SUN’un Türkiye destinasyonuna odaklanması, şirketin büyüme stratejisinin merkezinde bulunuyor ve Türkiye’nin turistik cazibesiyle uyumlu bir şekilde artan taleple karşılanıyor.

4 gün süren yoğun programın sonunda etkinliğe ev sahipliği yapan Ela Excellence Resort Belek; konforu ve kaliteli hizmetiyle misafirlerden tam not aldı. Otelin genel atmosferi, sunduğu gastronomik deneyimleri ve konsepti gibi birçok unsur misafirler tarafından beğeni ile karşılanırken Ela; misafirleri unutulmaz anılarla uğurladı.

Yorum Yaz