We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Elite World Grand Sapanca’da Cumhuriyet coşkusu

Elite World Grand Sapanca’da Cumhuriyet coşkusu

GM Haber Merkezi

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Elite World Grand Sapanca misafirleri özel bir programla ağırlanıyor. Çocuklar için şenlik gün boyu sürerken, akşam bando ve fener alayıyla Cumhuriyet coşkusu yaşanıyor.

Doğa içindeki konumu ve huzurlu ortamıyla yetişkin misafirler kadar minikleri de mutlu eden Elite World Grand Sapanca, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı gün boyu devam eden bir şenlik atmosferinde kutluyor.

Çocuklara özel animasyon programı kapsamında sihirbaz, palyaço, robot ve maskot eğlenceleri, interaktif oyunlar, danslar, yüz boyama, sosis balon dağıtımı gibi heyecan veren etkinlikler yapılacak. Akşam 21.30’dan itibaren ise Elite World Grand Sapanca önünde bando eşliğinde Fener Alayı düzenlenecek, havai fişek ve volkan gösterileri yapılacak. Daha sonra misafirler müzikli bir kokteyle davet edilirken, Cumhuriyet coşkusu otelin şenlik ateşi alanında DJ partisiyle devam edecek.

BİRLİKTE EĞLENMEK VE YENİLENMEK İÇİN

Elite World Grand Sapanca, yetişkinler ve çocukların birlikte vakit geçirebileceği bowling, tavla, bilardo turnuvaları, kanca ve zigzag oyunları ile sınırsız eğlence sunuyor. Elite World Grand Spanca’da Türkiye’nin ilk biyolojik göletinin çevresinde ailecek yürüyüşler, tenis kortu, basketbol sahası gibi alanlarda çocuklarla kaliteli zaman geçirmek de mümkün. Otel içindeki Adventure Park’ta ise ATV, trekking, bisiklet, paintball ve hazine avı gibi grup aktivitelerinin yanı sıra doğa yürüyüşü ve koşu gibi bireysel aktiviteler için pek çok imkan bulunuyor.

Elite World Grand Sapanca, Fit Life SPA & Wellnes alanındaki pek çok hizmetiyle yetişkin misafirlerine çocukları eğlenirken sıra dışı bir dinlenme ve yenilenme imkanı da sunuyor.

Yorum Yaz