We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Etsgroup, yeni markası The Norm ile sektöre yepyeni bir soluk getiriyor

Etsgroup, yeni markası The Norm ile sektöre yepyeni bir soluk getiriyor

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

30 yılı aşkın bir süredir turizm sektöründe hizmet veren ve kurulduğu ilk günden beri sektörde birçok yeniliğe imza atan Etsgroup; Maxx Royal Resorts ve Voyage Hotels ile başarısını kanıtladığı otelcilik alanında, The Norm Hotels ile yepyeni bir iş modeline imza atıyor.

Etstur markası ile 1991 yılında turizm sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Etsgroup, yenilikçi ve misafir memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla kurulduğu günden beri tatil ve seyahat standartlarına yön veriyor.

2017 yılından beri turizm ve konaklama sektöründe hizmet ihracatı şampiyonu olan Etsgroup, otelcilik hizmetlerinde yaptığı yatırımlarla Türkiye’de zincir otelcilik alanında birçok yeniliğe imza attı. Hayata geçirdiği markaları ile konaklama sektöründe dünya çapında bilinirliğe sahip olan Etsgroup, bugüne kadar Maxx Royal Resorts ve Voyage Hotels markaları ile sadece kendi mülkiyetinde olan tesisleri işletiyordu. Şirket şimdi de yeni bir iş modelinde hizmet vereceği 3. otelcilik markası The Norm Hotels ile sektörde normları belirlemeye devam ediyor.

Grubun yeni iştiraki Norm Grup Otelcilik ile Etsgroup, mülkiyeti grupta olmayan tesislere de otel işletmeciliği hizmeti vermeye başlıyor. Otelcilik alanında uzun yıllara dayanan deneyimlerini işletmecilik modeli ile misafirlerine sunacak olan şirket, %100 kendi markası olan The Norm çatısı altında yer alacak tesislerle tatilcileri Etsgroup hizmet kalitesi ile buluştururken, işletmesini üstleneceği tesisler için 2024 yazına yönelik yeni iş birliklerine de devam ediyor.

Yorum Yaz