We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Gözler MXGP Türkiye ve Türkiye MotoFest’te

Gözler MXGP Türkiye ve Türkiye MotoFest’te

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Türkiye Cumhuriyetinin 100’üncü yılında spor turizminin en büyük etkinliklerinden biri olan dünyanın en önemli motokrosçularının yarıştığı MXGP TÜRKIYE ve ülkemizin en büyük entegre gençlik ve spor etkinliği Türkiye MotoFest, T.C. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Eylül’ün ilk haftasında Afyonkarahisar’da yapılacak. 180 ülkede yayınlanan MXGP’nin dünyada Türkiye’nin tanıtımına katkısı her geçen gün artıyor.

Dünyanın en önemli motokrosçularının yarıştığı Dünya Motokros Şampiyonası’nın (MXGP) Türkiye etabı 2-3 Eylül 2023’deve ülkemizin en büyük entegre gençlik ve spor etkinliği Türkiye MotoFest30 Ağustos – 3 Eylül 2023’de Afyonkarahisar’da yapılacak.

Dünyada gençlerin ve özellikle yüksek gelir grubunun büyük ilgi gösterdiği, dünyanın bir çok yerinden motosiklet tutkunlarının geleceği yarış ve festivalin lansman toplantısı İstanbul’da yapıldı.

MXGP TÜRKIYE’nin sadece yarışın yapıldığı haftada Türkiye ekonomisine 5 milyar TL’yi aşan katkıda bulunduğu açıklanmıştı. Türkiye’nin spor ekonomisi ve turizmi için en önemli etkinlik konumundaki MXGP Türkiye ve Türkiye MotoFest’in bu yıl Türkiye ekonomisine katkısının daha da artması bekleniyor.

300 MİLYON AVRO DEĞERİNDE TÜRKİYE TANITIMI

MXGP of TÜRKIYE’in dünya çapındaki yayınları ve Türkiye MotoFest’ten yapılan haberler Türkiye’nin tanıtımına büyük katkıda bulunuyor. Geçtiğimiz yıl MXGP of TÜRKIYE ve Türkiye MotoFest’in sadece yayınlanan haberleri ve yayınlarının reklam değeri, 300 milyon Avro’yu bulmuştu.

Yorum Yaz