We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Aktüel Schauinsland-reisen’e CrefoZert mührü

Schauinsland-reisen’e CrefoZert mührü

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Alman tur operatörü Schauinsland-reisen “CrefoZert” kalite mührü aldı.

Creditreform, Schauinsland-reisen şirketini olağanüstü iyi kredibilitesi nedeniyle ödüllendirdi. Tur operatörü 131’lik bir kredibilite endeksi ile bir kez daha sertifika almaya hak kazanarak “CrefoZert” onay mührüne layık görüldü.

Creditreform Duisburg Yönetici Ortağı Christian Wolfram, “Turizm sektörü için çok zor geçen Corona yıllarından sonra bu kadar kısa sürede böylesine önemli bir ödül almak gerçekten özel bir başarı” dedi.

“CrefoZert” onay mührünü Wolfram’dan bizzat alan Schauinsland-reisen Genel Müdürü Gerald Kassner, “Bu benim ve ekibim için özel bir takdir. Bizi diğerlerinden ayıran şey ekonomik sağlamlığımızdır. Geçen yıl krizden daha güçlü çıktık ve bunun için her şeyden önce böyle bir ödülü mümkün kılan çalışanlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Creditreform, “CrefoZert” kredibilite sertifikasının şirketlerin mükemmel kredibilitesinin yanı sıra “kusursuz iş davranışını ve geleceğe yönelik olumlu bir bakış açısını” kanıtladığını vurguluyor. Firmadan yapılan açıklamada şu ifadelere yer veriliyor; “Sertifikalı şirketler özellikle ekonomik istikrar ve mali güç göstermişlerdir. Bu da hem kendi müşterileri hem de iş ortakları ve çalışanları nezdinde güven yaratıyor.”

Yorum Yaz