We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel HARLEY DAVIDSON SEVDALILARI SHERWOOD EXCLUSIVE LARA’DA BULUŞTU

HARLEY DAVIDSON SEVDALILARI SHERWOOD EXCLUSIVE LARA’DA BULUŞTU

Dünya çapında bir milyona yakın üyesi bulunan HOG (Harley Owners Group-Harley Sahipleri Kulübü) Antalya Şubesi tarafından bu sene yedincisi düzenlenen Antalya Rally’sine Türkiye’nin dört bir yanından yaklaşık 320 motosiklet kullanıcısı katıldı.
Antalya Harley Davidson Bayii’nde barbekü, canlı müzik ve DJ şovları eşliğinde düzenlenen hoş geldin partisine katılan Harley Davidson sevdalıları, unutulmaz manzaralar oluşturan 250 Harley Davidson Motosikletin katıldığı toplu sürüş ile ertesi gün gala yemeği organizasyonunun gerçekleşeceği Sherwood Exclusive Lara Hotel’e geçtiler.
Harley Sahipleri Kulübü’nün yönetim kadrosunda da bulunan Sherwood Exclusive Lara Hotel Genel Müdürü Enis Özsinan, Harley Davidson sevdalılarını otellerinde ağırlamaktan mutluluk duyduğunu iletti. Otelde düzenlenen DJ ve dans şovlarının ardından GM Dergi Muhabiri Sercan Dinç’e konuşan Enis Özsinan, organizasyona dair önemli açıklamalarda bulundu.
“Harley Davidson olarak bu sene Antalya Rally’nin yedincisini yapıyoruz. Diğer yıllara nazaran çok farklı bir organizasyona tanık oluyoruz. Bu yıl katılım oldukça yüksek, 250’nin üzerinde motor katıldı. Bu da demek oluyor ki tüm Türkiye’den 250’nin üzerinde Harley Davidson motor kullanıcısı konaklamak ve etkinliğe katılmak için Sherwood Exclusive Lara Hotel’e geldi.
Başlangıçta Harley Davidson Antalya şubemizde açılış partimizi yaptık. Sonrasında Harley Davidson sevdalılarını üç gün boyunca Sherwood Exclusive Lara Hotel’de ağırlayacağız. Farklı etkinlik ve şovlarla hem Antalya’yı hem de buradaki turizm faliyetlerini misafirlerimize en iyi şekilde göstermek için elimizden geleni yapıyoruz.”
Gelecek yıl düzenlemeyi planladıkları organizasyon hakkında da açıklamalar yapan Sherwood Exclusive Lara Hotel Genel Müdürü Enis Özsinan,
“Her yıl düzenlediğimiz bu organizasyonumuzu gelecek yıl nisan-mayıs aylarında “yaza merhaba” şeklinde yeniden yapmayı planlıyoruz. Bütün motosiklet sevdalılarını gelecek yıl yapılacak bu harika etkinliğimize davet ediyor, hep birlikte yaza merhaba demek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz