We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Hicabi Ayhan: “Kazanan Türkiye Olacak”

Hicabi Ayhan: “Kazanan Türkiye Olacak”

Hicabi Ayhan: “Kazanan Türkiye Olacak”

FTI Group Türkiye Destinasyon Direktörü Hicabi Ayhan GM Talks’ta  Covid-19 gündemini  ve Türk  turizmini değerlendirdi. Hicabi Ayhan; Türkiye  özelinde neler yapılacağı ve Türkiye’nin grup için ne kadar önemli bir destinasyon olduğu konuları hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Kazanan Türkiye Olacak

FTI Gruop olarak Türkiye’ye güvenimiz tam diyerek “Biz grup olarak Türkiye’ye güveniyoruz. Bu süreçte misafirin güvenini kazanmak en önemli konumuz. Misafire “Türkiye’de güvendesiniz” algısını oluşturmalıyız. Bunu başarırsak, bence bu süreçten sonra misafirlerin ilk tercihi Türkiye olacaktır.” dedi.

Türkiye İçin Her Yıl Yeni Bir Fırsat

GM Turizm & Yönetim Dergisi İmtiyaz Sahibi ve Gm Talks Modaretörü Selçuk Meral’in, “Bu dönem Türkiye için bir fırsat mı ?” sorusuna ise Hicabi Ayhan, “Her yıl yeni bir fırsat” dedi. Ve sözlerine şu cümlelerle devam etti; “Son dönemlerde Türkiye’ye talebin her geçen gün artığını görmekteyiz. Türkiye turizmde zaten iyi bir yolda. Ama şu bir gerçek ki bu yolda daha dikkatli yürümeli. “ifadelerini kullandı.

Turizmi Geliştirmek Odak Noktamız Olmalı

Ayhan, Türkiye’nin gelecekte nasıl bir yol izlemesi gerektiği konusunda ise şu yorumu yaptı; ” Biz Türkiye olarak, sezonu daha geniş aylara yaymalıyız. Mart ayında sezonu nasıl açarız, yeni destinasyonlara nasıl ulaşırız, kışın otelleri nasıl açık tutabiliriz gibi konulara eğilmeliyiz. Biz bu konularda FTI Group olarak gerekli tüm adımları ve yatırımları Türkiye’ye yapmaktayız ve yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

GM Dergisinin Diğer Haberleri İçin Tıklayınız!

Yorum Yaz