Hollanda, Seyahat Yasağını Gevşetiyor,Listede Türkiye De Var!

Güncel 14 Eylül, 10:29'de eklendi

Hollanda, Seyahat Yasağını Gevşetiyor, Listede Türkiye De Var!

Hollanda, Türkiye’nin de aralarında bulunduğu bazı ülkelere dönük seyahat yasağını gevşetiyor.

hollanda

Hollanda hükümeti, koronavirüs pandemi salgını sebebiyle aralarında Türkiye’nin de bulunduğu AB dışı ülkelere dönük seyahat yasağını gevşetiyor. Bu kararla birlikte Hollanda hükümeti, 14 Eylül 2020 tarihinden sonra profesyonel sporcuların, 21 Eylül’den sonra da  iş insanlarının vize başvurularını kabul edecek.

Yeni Düzenleme Geldi

Sözcü Gazetesi’nin haberine göre;  Hollanda’nın Ankara Büyükelçiliği, uygulanan seyahat kısıtlamalarının küçük ve orta ölçekli işletmeler dahil ticari yaşamı ve spor faaliyetlerini ciddi biçimde etkilediğini belirtti. Ve seyahat yasakları konusunda yeni bir düzenleme önerisi getirdi.

14 Eylül Sporcular, 21 Eylül İş İnsanları

Hollanda hükümeti, bu öneriyi olumlu karşıladı. Cuma günkü bakanlar kurulu toplantısında, düzenlemeyi seyahat yasağı uygulanan Avrupa Birliği (AB) dışındaki diğer ülkeleri de kapsayacak şekilde gevşetti.  Bununla birlikte, Türkiye’deki profesyonel sporcular 14 Eylül, küçük ve orta ölçekli işletmelerin de dahil olduğu iş insanları , 21 Eylül’den itibaren Hollanda temsilciliklerine Schengen vizesi başvurusu yapacaklar.

 

ATF’den Fark Yaratacak Teknoloji

ATF’den Acente İletişim Aplikasyonu ve 360 Derece Fuarı Konsepti

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Antalya Turizm Fuarı, 26-27 Ekim 2020 tarihinde en önemli kaynak pazarların paydaşları ile turizm endüstrisini

bir araya getirmek üzere çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor.

ATF, Türkiye’de ilk ve tek olacak 360 derece turizm fuar konseptiyle fuarcılık alanındaki iddiasını ortaya koyacak.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.