Ruslar, Diğer Ülkelere Bakın Nasıl Uçuyor ?

Güncel 14 Eylül, 10:55'de eklendi

Ruslar, Diğer Ülkelere Bakın Nasıl Uçuyor ?

 Rusya’dan şu anda doğrudan uçulabilen ülke sayısı 3. Türkiye, İngiltere ve Malta’ya yakında Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri ve Maldivler’in de katılması bekleniyor. Peki ya diğer ülkeler? Rusya vatandaşları bu ülkelere nasıl uçuyor? İşte Cevabı…

nasıl

Turkrus’ta yer alan habere göre;  Turizm servisi OneTwoTrip’in araştırmasını haber yapan Lenta portalı, Rusya vatandaşlarının aktarmaları kullanarak uçuş yasağının etrafından dolandığını kaleme aldı.

Buna göre, Rus turistler transit uçuşlar için İstanbul’u kullanıyor. İstanbul aktarmalı uçuşlarda başı çeken destinasyonlar Podgoriçe (Karadağ), Seul (Güney Kore) ve Zagreb (Hırvatistan).

En çok rağbet gören diğer şehirlerse Tiran, Bakü, Tel Aviv, Kahire, Male (Maldivler), Hurgada (Mısır) ve Barselona.

 

 

 

 

ATF’den Fark Yaratacak Teknoloji

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Antalya Turizm Fuarı, 26-27 Ekim 2020 tarihinde en önemli kaynak pazarların paydaşları ile turizm endüstrisini bir araya getirmek üzere çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor. ATF, Türkiye’de ilk ve tek olacak 360 derece turizm fuar konseptiyle fuarcılık alanındaki iddiasını ortaya koyacak.

Antalya Turizm Fuarı Kurucusu Selçuk Meral konuyla ilgili detayları şu cümlelerle aktarıyor: “ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor. Daha önce de bildirdiğimiz gibi ATF tarihinden 1 ay önce kullanıma açacağı uygulama ile ziyaretçi profesyonel seyahat acenteleri katılımcılar  7/24 iletişime geçebilecek, randevular oluşturabilecek ve temas kurabilme imkanı bulacak. Bunu da anında 4 dilde tercüme ile birebir ve toplu iletişim ile yapılabilecek. Aplikasyonumuz ile çığır açacağımızın garantisini veriyoruz. Yine sadece ATF- Antalya Turizm Fuarı’na ait bir hizmet olacak olan bu uygulama ile organisazyonumuz ile gelen acentelerden iletişime geçemediğiniz kalmayacak.” dedi.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.