IMWF İle Inventum Global’den Türkiye Tanıtımına Büyük Katkı

Güncel 17 Mayıs, 10:26'de eklendi

IMWF İle Inventum Global’den Türkiye Tanıtımına Büyük Katkı

IMWF 2019; uluslararası destinasyon düğünleri, kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün karar verici en iyi isimlerini buluşturdu.  MICE ve Wedding pazarında Türkiye’ye dikkat çekti.

IMWF ile Inventum Global

Dünya Mice and Wedding Sektörü’nün parlayan yıldızı TÜRKİYE

4 yıldır Dünya MICE ve Wedding sektörünün karar vericilerinin katılımıyla gerçekleşen IMWF’nin yürüttüğü çok yönlü tanıtım çalışmaların katma değer yansıması olarak, destinasyon düğünleri ve MICE pazarlarında gelen taleplerde artış sağlandı. IMWF 2019, MICE&Wedding sektörünün parlayan yıldızı olarak Türkiye’yi öne çıkararak, Türkiye tanıtımına büyük katkı sağladı.

IMWF 2019 ‘den Aspendos Antik Tiyatrosu’nda muhteşem gece

Binlerce yıllık tarihe tanıklık eden Aspendos’un ihtişamlı dokusunun önünde  muhteşem akşam yemeği düzenlendi.

Antik Tiyatro’da gerçekleşen Antalya Devlet Senfoni Orkestrası ve Devlet Çok Sesli Korosunun temsili ise katılımcılardan tam not aldı. Aspendos Antik tiyatrosundaki muhteşem gecenin yanısıra birbirinden görkemli gece ve etkinlikleri ile de IMWF2019 ile Antalya ve Türkiye tanıtımı yapıldı.

2 milyon EURO bütçesi ile IMWF;

Dünya MICE ve Wedding sektörününün dikkatini Antalya başta olmak üzere Türkiye’ye çekti.

2 milyon euro bütçesi ile IMWF2019 ile ülke tanıtımına ve ekonomisine önemli bir katma değer sağlandı.

Hindistan başta olmak üzere dünya düğün sektörüne yön veren Premium düğün acentelerinin CEO düzeyinde katılım sağladığı forumun Hindistan ve Türkiye turizm tarihinde ki en büyük tanıtma hareketi ile Global etkinlik sektörüne, Antalya’nın tanıtılması için büyük bir katkı sağlandı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Antalya Valiliği’nin destekleri ile gerçekleşen IMWF 2019, düğün turizmi ve MICE alanında faaliyet gösteren yabancı sosyal medya blogger’ları ve gazetecilere ilişkin bölümü IMWF ve Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) iş birliğinde gerçekleşti. Antalya Valisi Sn. Münir Karaloğlu’nun destekleriyle düzenlenen IMWF 2019, Türk Hava Yolları Ana Partnerliğinde ve Rixos Premium Belek Konaklama sponsorluğu, Inventum Global’in güç birliği ile gerçekleşti. Hindistan’ın en iyi banket ve catering şirketlerinden Foodlink organizasyonun catering partnerliğini üstlendi.

Antalya’nın tarihi dokusunu ve kültürel zenginliğini yerinde göstermek ve Türkiye turizminin kalbi Antalya’yı tanıtmak üzere tüm katılımcılara yönelik düzenlen farklı gezi rotaları, özel organizasyonlar ve sosyal aktivitelerin ardından IMWF düzenlenen özel gala yemeği ile sona erdi.

IMWF Hakkında:

International MICE &Wedding Forum (IMWF), Asil Akar ile Bünyat Özpak’ın ortaklığında kurulan, yurtiçi ve yurtdışından kongre konferans gibi büyük gruplar ve Hint düğünleri organize eden Inventum Global ile Necip Fuat Ersoy ortaklığıyla kurulan etkinlik pazarlama şirketince organize edilmektedir. IMWF’in yönetsel sorumluluğunu Yönetici Ortak Necip Fuat Ersoy üstlenmiştir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.