33.4 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

IQUEEM Dijital Pazarlama Ajansı’na Google’dan Büyük Ödül!

2008 yılından bu yana turizm sektörü ağırlıklı dijital pazarlama hizmetleri sunan IQUEEM, yapmış olduğu başarılı çalışmalar sayesinde Google tarafından Premier Partner ünvanı ile ödüllendirildi.

Turizm sektörüne hizmet eden ajanslar arasında bir ilki gerçekleştirdiklerini belirten ajans sahibi Berkun Meral; başarılarının Google tarafından “ülkedeki en başarılı ajanslardan biridir” cümlesi ile yansıtılmasının çok büyük bir sorumluluk aynı zamanda da ekip arkadaşları için ciddi bir motivasyon kaynağı olduğunu söyledi.

Google Senior Direktörü Davang Shah konu ile ilgili “IQUEEM, Google İş Ortakları arasında ilk %3’lük dilime girerek Premier İş Ortağımız oldu. Premier iş ortağımız olan şirketler; ürünlerle ilgili uzmanlıklarını iyileştirme, yeni müşterilerle bağ kurma ve mevcut müşterilerinin gelişmesine yardımcı olma konularındaki kararlılıklarıyla öne çıkıyor. Müşterilerinin dijital ortamda başarıyı yakalamasına yardımcı olan bu şirketleri desteklemekten memnuniyet duyuyoruz.” ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Villa tatili aramaları %82 oranında arttı

Portföyünde Lujo Hotel, Ng Phaselis Bay, Regnum Carya ve Mp Hotels gibi değerli markaları bulunan IQUEEM, 2022 yılı sonunda bir çok başarı hikayesi ile markalarına değer katmayı hedefliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  MP Hotels Türkiye Tripadvisor Travellers Choice ödülünü kazandı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Villa tatili aramaları %82 oranında arttı
GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER