We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Karantina Süresini  Üç Güne İndirdi

Karantina Süresini  Üç Güne İndirdi

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Karantina Süresini  Üç Güne İndirdi

Yunanistan, Kovid-19 edeniyle uyguladığı genel karantinanın süresini 7 Ocak 2021’e uzattığını açıklamıştı. Ülke gelen yabancılar için yeni karar karantina kararı alarak 10 gün olan karantina süresini 3 güne indirdi.

üç güne

Yunanistan ülkeye yurt dışından gelenler için zorunlu karantina süresini üç kat kısalttı. Yunan hükümetinin resmi temsilcisi Stelios Petsas 18 Aralık 2020’den 7 Ocak 2021’e kadar Yunanistan’a giriş yapanlar için zorunlu karantinanın 10 günden 3 güne indirildiğini açıkladı.

Ülkede 14 Aralık’a kadar sürmesi öngörülen genel karantina ve 21.00-05.00 saatlerinde uygulanan sokağa çıkma yasağı 7 Ocak’a kadar uzatılmıştı. Karantina süresince okullar, restoranlar, barlar ve kayak merkezleri gibi mekanlar 7 Ocak’a kadar kadar kapalı kalacak.

Ülkede vaka sayılarındaki ciddi artış üzerine 7 Kasım’dan itibaren karantinaya gidilmiş ve 21.00-05.00 saatlerinde sokağa çıkma yasağı ilan edilmişti.

Gm Turizm ve Yönetim Dergisinin Diğer Haberlerini Okumak İçin Tıklayınız!

 

 

 

 

 

 

GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nin Yeni Sayısı Çıktı

16 yıldır profesyonellerin referans kaynağı olan GM Dergi, 139. sayısında birbirinden özel konu ve konuklarıyla okuyucularıyla buluşuyor. Yeni sayısında “Kalitenin Önemini”  mercek altına alan GM, birbirinden farklı konularıyla turizmin nabzını tutmaya devam ediyor. GM, sektör profesyonellerinin görüşlerini aktarırken, okuyucularına sektöre dair ışık tutmaya devam ediyor.

GM Turizm Ve Yönetim  Dergisini Her Yerde !

gmdergi.com’daki GM Dijital bölümünden indirebilir ya da dergilik uygulamasından ulaşabilirsiniz!

 

Gm Turizm ve Yönetim Dergisinin Diğer Haberlerini Okumak İçin Tıklayınız!

 

Yorum Yaz