We-Flytour-GM-Banner-Animation
GlobalYatakBankasi-1A
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Kariyer.net’ten Deprem İstihdam Seferberliği Fuarı

Kariyer.net’ten Deprem İstihdam Seferberliği Fuarı

Depremin bölgedeki çalışma hayatında ve istihdamda açtığı yaraları sarabilmek için Kariyer.net tarafından başlatılan “Deprem İstihdam Seferberliği” kapsamında bugün bir de çevrimiçi istihdam fuarı düzenlenecek.

Kariyer.net, depremden etkilenen ve hayatını yeniden kurmaya çalışanlara, bölgedeki işletmelere/kurumlara ve genel anlamda bölge halkına destek olmak üzere, kısa süre önce Deprem İstihdam Seferberliği sayfasını devreye almıştı. Bu sayfada kişiler ihtiyaca göre, ‘Gönüllü Olmak İstiyorum’, ‘İş Arıyorum’, ‘Gönüllü Desteğine İhtiyaç Var’, ‘Depremzedelere İstihdam Sağlayacağım’ kategorilerine başvurabiliyordu.

Kariyer.net’ten yapılan açıklamada; bu etkinlik kapsamında online fuarlar da düzenleneceği bildirilmişti. Turizm sektöründen Martı Hotels & Marinas ile Marriott Hotels’in de aralarında bulunduğu 50’den fazla firmanın istihdam desteği vereceği fuarların ilki bugün (7 Mart 2023) 11.00-16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Fuarla ilgili olarak Kariyer.net’ten yapılan açıklama şöyle; “Depremden etkilenen yurttaşlarımızı işverenlerle buluşturarak istihdam süreçlerine katkıda bulunmak için WeBrand liderliğinde online bir fuar düzenliyoruz. 50’den fazla işverenin stantlarıyla yer alacağı fuarımızda, depremden etkilenen ve iş arayanlar, istihdam sağlamak isteyen yetkililerle birebir görüşme imkanı bulacaklar.”

Yorum Yaz