We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Metin Özer : ATF Lansmanı Tanıtım Açısından Büyük Rol Oynadı

Metin Özer : ATF Lansmanı Tanıtım Açısından Büyük Rol Oynadı

Metin Özer : ATF Lansmanı Tanıtım Açısından Büyük Rol Oynadı

Profesyonel Turizm Yöneticisi Metin Özer ATF Lansmanı & Teşekkür Buluşması ve 2021 yılı hakkında düşüncelerini bizlerle paylaştı.

ATF lansmanı

AFT Lansmanı Markalaşmayı Da Ö Plana Çıkardı

Özer; “Öncelikle böyle güzel bir organizasyona imza attığı için başta ATF Kurucusu Selçuk Meral’e Teşekkür ediyorum. ATF Lansmanı & Teşekkür Buluşması başarılı bir etkinlikti. Sektöre katma değer yaratan buluşma aynı zamanda markalaşmayı da ön plana çıkararak tanıtım açısından büyük bir rol üstlenmiştir. Turizm Sektöründeki profesyonelleri bir araya getirerek güzel bir sinerji oluşturmuştur.

Turizmde Hareketli Günlerimize Tekrar Başlarız

Özer;” 2021 turizm sezonu hakkında ise; 2021 ocak ayından sonra pandeminin sürecinin daha çok netlik kazanacağını düşünüyorum. Umarım her şey bir an önce yoluna girer Biz de turizmdeki hareketliliğimizi tekrardan yakalarız” dedi.

Метин Озер: Запуск ATF сыграл большую роль в продвижении туризма

Менеджер по профессиональному туризму Метин Озер  о признательности и запуске ATF  также  поделился с нами своими мыслями о 2021 году.

AFT запускает выдающийся брэндинг

«Прежде всего, я хотел бы поблагодарить основателя ATF Сельчука Мераля за организацию такой красивой организации. Встреча, посвящённая запуску и признанию ATF, прошла успешно. Встреча также сыграла важную роль с точки зрения продвижения, делая упор на брэндинг что повышает ценность нашему сектору. Он создал прекрасную синергию, объединив профессионалов туристического сектора.

Мы увидим в туризме динамику

” О туристическом сезоне 2021 года; Я думаю, что процесс пандемии станет более ясным после января 2021 года. Надеюсь, что как можно скорее все наладится, и мы увидим в туризме динамику» – сказал он.

 

Gm Turizm ve Yönetim Dergisinin Diğer Haberlerini Okumak İçin Tıklayınız!

 

Yorum Yaz