We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Mısırlı ve Ummanlı turizm profesyonelleri Antalya otellerini değerlendirecek

Mısırlı ve Ummanlı turizm profesyonelleri Antalya otellerini değerlendirecek

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Orascom Hotels Genel Müdürü Mehmet Tunç Müstecaplıoğlu 18 Haziran’da başlayıp 26 Haziran’da sona erecek olan Antalya gezi programının detaylarını GM Dergi ile paylaştı.

11 turizm profesyonelinden oluşan gezi takımının bir kısmı Umman’da hizmet veren Hawana Salalah Hotel’den, bir kısmı da Mısır’da hizmet veren El Gouna Hotel’den Qatar Airways ile Antalya’ya doğru yola çıkacak. Ekip Antalyadaki otelleri, restoranları ve turizm merkezlerini ziyaret edecek. Executive Hotel Manager Murat Sak ekiple bir araya gelerek programa liderlik edecek. Programa Sunis Su Hotel ev sahipliği yapacak. Bazı meslektaşlarımız da programa internet üzerinden katılım sağlayacak.

SİFAWY TAKIMI HAZIRLANIYOR

Sifawy takımı sezona ağaçları budayarak, mekanları derinlemesine temizleyerek ve binaların bakımlarını yaparak hazırlanıyor.

AZERBAYCAN MİLLİ GÜNÜ KUTLU OLSUN

Azerbaycan Ulusal günü LunchOut’da kutlandı. Azerbaijan Sebail Mehdili’deki meslektaşlarımız o gün için haberdar edildi. Bir araya gelen herkes Azerbaycan Milli Marşı için ayağa kalktı. Tıpkı hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için dediğimiz gibi. Sebail’e Zeynep Hanım’ın hazırladığı el yapımı Azeri dolmalarından verildi.

Ekipteki turizm profesyonelleri:
Executive Hotel Manager Murat Sak (group leader)
Fanar F&B Director Ravinder Singh
Juweira Kitchen Executive Sous Chef Mahmoud Abd El Tawab
Sifawy Kitchen Executive Sous Chef Emad Abu El Magd
Fanar Pastry Chef Ahmed Abd Alhalim
Fanar Kitchen Ümmet Kızmaz
Rotana Director of Leisure & HaP Manager Salah Hashish
Rotana Kitchen Executive Sous Chef Sher Mohamed Khan
Rotana F&B Manager Asst. Hassane Omri
Casa Cook F&B Manager Mina Habil
Ancient Sands F&B Manager Magdy Makram

Yorum Yaz