We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel MÜZE GİRİŞİ İHALESİNE YİNE TALİP YOK !

MÜZE GİRİŞİ İHALESİNE YİNE TALİP YOK !

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Geçtiğimiz aylarda yapılan ve katılan firmaların teklif vermemesi üzerine fiyatı düşürülerek 22 Kasım’a ertelenen müze gişeleri ihalesinin ikincisi yapıldı. Dün yapılan ihaleye yine talip olan çıkmadı. Yılan hikayesine dönen ihalenin akıbeti merak konusu olmaya devam ediyor.

muze
7 Eylül’de yapılan ve sadece TÜRSAB, Bilintur ve Pamukkale Belediyesi olmak üzere üç isteklinin katılarak teşekkür mektubu beyan ettiği ilk ihalenin bedeli 1 milyar 190 milyon’du…Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı Müze ve Örenyerleri Gişelerinin Kiraya Verilmesi İşi İhalesi’nin ikincisi de dün yapıldı. 22 Kasım 2016 yapılan ihaleye yine talip olan çıkmazken ihalenin tahmini bedeli 965 milyon 2 bin 937 liraya çekilmişti.

Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı Müze ve Örenyerleri Gişelerinin Kiraya Verilmesi İşi İhalesi’nin üçüncüsünün ne zaman yapılacağı hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

Yorum Yaz