We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel NURİ ÖZALTIN: “GLORIA SPORT ARENA ARALIK’TA FAALİYETTE“

NURİ ÖZALTIN: “GLORIA SPORT ARENA ARALIK’TA FAALİYETTE“

Gloria Otelleri´nin sahibi ve Özaltın Holding´in Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Özaltın, “Gloria Sports Arena´yı 30 Aralık 2014 itibaren işletmeye açacağız” dedi. “2 Ocak 2015 tarihinden itibaren oraya sporcular girmeye başlayacak,” diye sözlerine devam eden Özaltın, “resmi açılış sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan´a davet gönderdim, Ocak ayı içinde belirleyeceği bir gün olursa ve müsaitse, resmi açılışı onunla yapmayı düşünüyorum” dedi.

nuri-özaltın-2

Ülke TV´ye Antalya-Belek´te yeni açılacak “Gloria Spor Arena” ile ilgili bilgi veren Nuri Özaltın, “Arena, Türkiye´de ilk olacak, Avrupa´da buna benzeri bir tesis şu anda yok, dolayısıyla Avrupalı´lar da çok merak ediyor, Ruslar da çok merak ediyor” diye konuştu.

Açılacak olan tesisin ellinin üstünde çeşitli spor dalı sunduğunu vurgulayan Özaltın, “bu sadece kışa yönelik bir tesis değil, yazın yapılabilecek spor imkanları da sunan bir tesis,” dedi. “Türkiye´ye ilk kırkbeş delikli golf sahasını, Spa´ları, Thalasso terapilerini Özaltın Ailesi olarak ilk biz getirdik,“ diyen Özaltın, “yaratıcılık beni son derece mutlu ediyor, insanların Türkiye ‘de mutlu ve huzurlu günler geçirmeleri bizleri ailece çok onurlandırıyor, bu vesile ile şimdi de uluslararası sporcuları da güzel ülkemize davet ediyoruz.”dedi. tourexpi

 

Yorum Yaz