30.3 C
Antalya
Salı, Temmuz 27, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Otellerin QM gurur listesi

QM Awards’ta Türkiye’nin En İyi Yönetilen Otelleri ana kategorisinde 12 dalda ödüller verildi. Konaklama sektörünün ‘en’leri, Hotel Su’da düzenlenen gala ile sahiplerine kavuştu.

Türkiye’nin Küçük Butik Suite Ve Villa Otelleri Ödülü Kempinski The Dome Antalya’nın oldu. Ödülü otelin Satış Direktörü Ayşen İnce aldı.

Türkiye’nin En İyi QM Muhafazakar Oteli ödülü Selge Beach Resort & Spa Otel’e verilirken, Otel Genel Müdürü Halil Kaftan ödülü aldı.

Türkiye’nin En İyi QM Mice Oteli ödülü Granada Luxury Belek’e verilirken, ödülü otel Genel Müdürü Enis Özsinan aldı.

Türkiye’nin En İyi QM Mice Luxury Oteli ödülü Susesi Luxury Resort’ün oldu. Ödülü otel Genel Müdürü Çağlar Bayrakçı ve Satış Pazarlama Direktörü Arda Dayıoğlu birlikte aldı.

Türkiye’nin En İyi QM Dört Mevsim Oteli ödülü Maxx Royal Belek Golf Resort’e gitti. Ödülü Otel Genel Müdürü Şenol Yorgancı aldı.

Türkiye’nin En İyi QM Spa & Wellnes Oteli ödülü Calista Luxury Resort Belek’in olurken, ödülü Özgür Çağrıcı aldı.

Türkiye’nin En İyi QM Thermal Oteli ödülü NG Afyon Wellness Convention’a verildi. Ödülü Otel muhasebe Müdürü Mustafa Acar aldı.

Türkiye’nin En İyi Golf Oteli Ödülü Gloria Golf Resort – Belek’e gitti. Ödülü otel Genel Müdürü Sinan Aybattı aldı.

Türkiye’nin En İyi QM Çevre Dostu Oteli Aquaworld Belek Hotel’in oldu. Ödülü Otel Genel Müdürü Cüneyt Kuru aldı.

Türkiye’nin En İyi QM Etkinlik ve Eğlence Oteli ödülü Rixos Sungate Hotel’e verilirken, ödülü Otel Genel Müdürü Derya Billur teslim aldı.

Türkiye’nin En İyi QM Çocuk Etkinlik ve Macera Oteli / Akdeniz Bölgesi ödülü Granada Luxury Belek’in oldu. Ödülü otel Genel Müdürü Enis Özsinan aldı.

Türkiye’nin En İyi QM Çocuk Etkinlik ve Macera Oteli / Ege Bölgesi ödülü ise Club Marvy’nin oldu. Ödülü Paloma Hotels’in Operasyon Direktörü Ali Burak Özarutan aldı.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,610BeğenenlerBeğen
17,900TakipçilerTakip Et
97AbonelerAbone

SON HABERLER