We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Otellerin QM gurur listesi

Otellerin QM gurur listesi

QM Awards’ta Türkiye’nin En İyi Yönetilen Otelleri ana kategorisinde 12 dalda ödüller verildi. Konaklama sektörünün ‘en’leri, Hotel Su’da düzenlenen gala ile sahiplerine kavuştu.

Türkiye’nin Küçük Butik Suite Ve Villa Otelleri Ödülü Kempinski The Dome Antalya’nın oldu. Ödülü otelin Satış Direktörü Ayşen İnce aldı.

Türkiye’nin En İyi QM Muhafazakar Oteli ödülü Selge Beach Resort & Spa Otel’e verilirken, Otel Genel Müdürü Halil Kaftan ödülü aldı.

Türkiye’nin En İyi QM Mice Oteli ödülü Granada Luxury Belek’e verilirken, ödülü otel Genel Müdürü Enis Özsinan aldı.

Türkiye’nin En İyi QM Mice Luxury Oteli ödülü Susesi Luxury Resort’ün oldu. Ödülü otel Genel Müdürü Çağlar Bayrakçı ve Satış Pazarlama Direktörü Arda Dayıoğlu birlikte aldı.

Türkiye’nin En İyi QM Dört Mevsim Oteli ödülü Maxx Royal Belek Golf Resort’e gitti. Ödülü Otel Genel Müdürü Şenol Yorgancı aldı.

Türkiye’nin En İyi QM Spa & Wellnes Oteli ödülü Calista Luxury Resort Belek’in olurken, ödülü Özgür Çağrıcı aldı.

Türkiye’nin En İyi QM Thermal Oteli ödülü NG Afyon Wellness Convention’a verildi. Ödülü Otel muhasebe Müdürü Mustafa Acar aldı.

Türkiye’nin En İyi Golf Oteli Ödülü Gloria Golf Resort – Belek’e gitti. Ödülü otel Genel Müdürü Sinan Aybattı aldı.

Türkiye’nin En İyi QM Çevre Dostu Oteli Aquaworld Belek Hotel’in oldu. Ödülü Otel Genel Müdürü Cüneyt Kuru aldı.

Türkiye’nin En İyi QM Etkinlik ve Eğlence Oteli ödülü Rixos Sungate Hotel’e verilirken, ödülü Otel Genel Müdürü Derya Billur teslim aldı.

Türkiye’nin En İyi QM Çocuk Etkinlik ve Macera Oteli / Akdeniz Bölgesi ödülü Granada Luxury Belek’in oldu. Ödülü otel Genel Müdürü Enis Özsinan aldı.

Türkiye’nin En İyi QM Çocuk Etkinlik ve Macera Oteli / Ege Bölgesi ödülü ise Club Marvy’nin oldu. Ödülü Paloma Hotels’in Operasyon Direktörü Ali Burak Özarutan aldı.

 

Yorum Yaz