31.3 C
Antalya
Salı, Temmuz 27, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

QM’den kalitenin mimarlarına ödül

QM’de kalitenin mimarları olan marka ve kişilere özel ödüller dağıtıldı. 10 alt kategoride dağıtılan QM Awards Özel Ödülleri, şu isim ve markaların oldu:

Kalite Yönetimi Profesyonel Özel Ödülü Pegas Kontrat Direktörü Gülin Kocakaya’ya verildi.

Kalite Yönetimi Yatırımcı Özel Ödülü Süleyman Kilit’e verildi. Ödülü Süleyman Kilit adına Kilit Grup Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Kilit aldı.

Kalite Yönetimi Özel Ödülü Sherwood Hotels’in oldu. Ödülü Satış ve Pazarlama Müdürü Barış Aslantürk aldı.

Warrıor Özel Ödülü Mete Vardar’ın olurken, ödülü Vardar adına Jolly Tur Akdeniz Bölge Müdürü Yavuz Öztürk aldı.

Liderlik Özel Ödülü Fettah Tamince’nin oldu. Ödülü Tamince adına Rixos Hotels CFO’su Ali Keşkaya aldı.

İstihdam Özel Ödülü Barut Hotels’in olurken, ödül Pazarlama ve Kurumsal İletişim Yöneticisi

Birgül Akgül’e verildi.

İnovasyon Özel Ödülü Hellootel’e verildi. İş Geliştirme ve Marketing Müdürü Vera Talih, ödülü aldı.

Acente dalındaki Marka Özel Ödülü TUI Rusia’nın olurken, ödülü Satın Alma ve Ürün Müdürü Aykut Işık aldı.

Otel dalındaki Marka Özel Ödülü Gloria Hotels’e verilirken, ödülü yönetim Kurulu Başdanışımanı Fatih Kabadayı aldı.

QM Özel Ceylan Ödülü ise Eskişehir Turizm Birliği Başkanı Deniz Demir’e verildi.

Özel Ödülleri sahiplerine GM Center Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Meral takdim etti.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,610BeğenenlerBeğen
17,900TakipçilerTakip Et
97AbonelerAbone

SON HABERLER