We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Turisti getirenlere QM Awards morali

Turisti getirenlere QM Awards morali

QM Awards’ta Türkiye’ye turist getirerek sektörün devamlılığını sağlayan tur operatörleri ve seyahat acenteleri de unutulmadı. Türkiye’nin En İyi Yönetilen Tur Operatörü ve Acenteleri ana başlığı altında 10 kategoride ödüller verildi.

Türkiye’nin En İyi QM İç Pazar Tur Operatörü dalında ödülün sahibi ETS Tur olurken, ödülü Online Bölge Yönetmeni Erhan Atam aldı.

Türkiye’nin En İyi QM BDT Pazarı Tur Operatörü ANEX Tour olurken, ödülü Anex Tour Genel Müdürü Vural Karasu’ya verildi.

Türkiye’nin En İyi QM BDT Pazarı Luxury Tur Operatörü dalında Cip Service ödülün sahibi oldu. İşletme Müdürü Selçuk Tayfun ödülü aldı.

Türkiye’nin En İyi QM Turistik Charter Havayolu Şirketi BDT Pazarı ödülü Azur Air’e verildi.

Türkiye’nin En İyi QM Balkan & Baltık Tur Operatörü ödülü Akay Travel Service’in olurken, ödülü Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Okudur aldı.

Türkiye’nin En İyi QM Batı Avrupa Pazarı Tur Operatörü ödülünü FTI/ Meeting Point alırken, ödül Meeting Point Türkiye CEO’su Kamil Özil’e verildi.

Türkiye’nin En İyi QM Turistik Charter Havayolu Şirketi Avrupa Pazarı ödülü Corendon Airlines’e giderken, ödülü Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Tuğba Güner teslim aldı.

Türkiye’nin En İyi QM Golf Turizm Acentesi Bilyana Golf Holidays seçilirken, ödülü Genel Müdür Emre Özbıyık aldı.

Türkiye’nin En İyi QM Futbol Kamp Turizmi Acentesi ödülü Enda Tour’a gitti. Ödülü firma sahibi Recep Şamil Yaşacan aldı.

Türkiye’nin En İyi QM Incoming Acentesi ödülü Akay Travel Service’in oldu. Ödülü Faruk Okudur aldı.

Yorum Yaz