We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Paximum ve Jazeera Airways Bursa’da Seyahat Acenteleri ile Buluştu

Paximum ve Jazeera Airways Bursa’da Seyahat Acenteleri ile Buluştu

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

Paximum ve Jazeera Airways’in ortaklaşa düzenlediği Bursa ve çevresinde hizmet veren seyahat acentelerinin ürün ve hizmet ağının geliştirilmesine yönelik kahvaltı etkinliği 11 Temmuz 2023 tarihinde Hilton Bursa Convention Center’da gerçekleşti.

Paximum ve Jezeera Havayolları tarafından Bursa ve çevresi illerde faaliyet gösteren seyahat acentelerine yönelik düzenlenen kahvaltı etkinliğine Bursa Büyükşehir Belediyesi Dış İlişkiler Daire Başkanı Abdülkerim Baştürk, TURSAB Güney Marmara Bölge Temsil Kurulu Başkanı Murat Saraçoğlu ve yaklaşık yüz kadar seyahat acentesi katıldı.

SANFlight Genel Müdürü Serkan Selen moderatörlüğünde gerçekleşen etkinlikte açılış konuşmasını SAN TSG Genel Müdür Yardımcısı Özel Oytun Türkoğlu yaptı. Türkoğlu konuşmasında “Global Seyahat Pazar Yeri” Paximum’un güçlü alt yapısının, turizm yazılım sektörünün öncü kuruluşu olan SAN Tourism Software Group’un 30 yıllık deneyimi ve gelişmiş teknolojik alt yapısı ile entegre kullanılmasından bahsetti.

Türkiye Otel Satış Müdürü Ömür Ünal, Paximum otel ürün ve destek hizmetlerinden bahsederken, Paximum Uçak Operasyonu ve İş Geliştirme Müdürü Abdurrahman Ural, Bursa bölgesinde hizmet veren seyahat acentelerinin ürün ve hizmet ağının geliştirilmesine yönelik Paximum B2B platformunda yer alan Uçak Bileti, Rent A Car, Transfer, Dubai Vizesi gibi ürün ve hizmetler hakkında katılan acentelere bilgi verdi.

“SAN TSG yazılım ürünlerini kullanarak 70’ten fazla ülkede faaliyet gösteren Tur Operatörleri ve Seyahat Acenteleri ürün envanterini doğrudan kendi sistemlerinde satışa açabilen ve satış acentelerine de B2B sistemleri üzerinden sunabilen Paximum, yeni nesil teknoloji, maksimum kontenjan, en uygun fiyat, en makul şartlar ve özel indirimli seyahat ürünlerini hızlı bir şekilde seyahat satın almak isteyen B2B alıcılar ile buluşturuyor.”

SAN TSG İstanbul Bölge Müdür Yardımcısı İlker İnceipek, SAN TSG’un acente ve tur operatörleri için gelişmiş teknolojileri kullanarak ürettiği yazılımlar olan Sejour, TourVisio, Abacus gibi ürünlerinin acentelerin operasyonel ihtiyaçlarında kullanabilecekleri gibi, Paximum’un teknolojik alt yapısı olarak da kullanıldığını belirterek, ürünler hakkında seyahat acentesi yetkililerine bilgi verdi.

Jazeera Airways Türkiye Satış Müdürü Arda İçil konuşmasında Jazeera Airways uçuş ağı, destek hizmetleri ve kabin seçeneklerinden bahsederken, Bursa’dan uçuş ağının gerçekleşmesi için görüşmelerin devam ettiğini, çalışmaların yapıldığını söyledi.
Sunumlar sonrasında SAN TSG Genel Müdür Yardımcısı Özel Oytun Türkoğlu moderatörlüğünde, panelistlere sorular sorularak konunun uzmanlarından katılımcılara bilgiler verildi.

Etkinlik sonunda yapılan çekilişlerde;
1 kişiye Jazeera Airways Sri Lanka Colombo Gidiş-Dönüş Uçak Bileti hediye,
1 kişiye Beş Yıldızlı Side Well Palace otelde 2 Gece 3 Günlük iki kişilik Her Şey Dahil konaklama,
5 kişiye Paximum Uçak Maketi hediye edildi.

Yorum Yaz