We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Peninsula, Ukrayna’dan İlk Turistleri ile Antalya Havalimanı’nda

Peninsula, Ukrayna’dan İlk Turistleri ile Antalya Havalimanı’nda

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

 

Peninsula, Ukrayna’dan İlk Turistleri ile Antalya Havalimanında

Grup ilk operasyon ile ilgili yazılı açıklama yaptı ve Temmuz’daki planlarını anlattı.

Peninsula Grup olarak 01.07.2020 tarihinde Ukrayna’nın Kiev, Kharkov, Zaporoje ve Odessa şehirlerinden charter uçuşlarla ilk turistlerimizi Antalya’ya getirmiş bulunmaktayız. Ukrayna  partnerimiz Join Up Tur  ve partnerimize bağlı Sky Up havayolları ile birlikte Temmuz ayında hafta da 22 uçuş planlanmıştır. Talepler doğrultusunda uçuş sayımızı yükseltme düşüncemiz her zaman mevcuttur.

 

İlk uçuşlar itibariyle seyahat acentası sahip ve üst düzey yöneticilerinden oluşan 8 ayrı info grubunu da davet ettik ve bölgemizde ağırlayacağız. Davetlilerimiz normale dönüş sürecinde otellerde, havalimanında, turizm taşımacılığında, kültür turlarında, günlük tur organizasyonlarında alınan önemleri yerinde görüp deneyimleme fırsatı bulacaklar ve geri döndüklerinde müşterilerine daha sağlıklı bilgileri ve gözlemlerini potansiyel misafirlerimizle paylaşacaklar. Daha çok tanıtım için tüm kaynaklarımızı kullanıyoruz, talebin bu denli düşük olduğu dönemlerde daha fazla tanıtıma ihtiyaç var.

 

2016 yılından hatırlayacağımız üzere Antalya, Marmaris, Bodrum, Kuşadası, Fethiye bölgelerimize Ukrayna’lı misafirlerimizde ciddi artış olmuştu. Bu dönemde de Ukrayna kötü gün dostu olduğunu göstermiş, Türkiye’ye charter uçuşlara açan ülkelerin başında gelmiştir. Geçen yıl Antalya bölgesine en fazla turist gönderen 3. Kaynak pazar konumuna yükselmiş olan bu pazarın bugün itibari ile operasyonlarına başlamış olması, yeniden toparlanma sürecimiz için hayati öneme sahiptir.

 

Ukrayna Antalya Konsolosu sayın Viacheslav Khomenko gelen ilk misafirlerimizi bizlerle birlikte havalimanında karşılamıştır. Kendilerine sektörümüze gösterdikleri bu örnek dayanışma davranışı için şükranlarımızı sunuyoruz.

 

Yorum Yaz