SON DAKİKA REZERVASYONLARI UMUT VAAD EDİYOR

Güncel, Sektörel Haberler, slide 11 Mart, 12:35'de eklendi

Uluslararası Berlin Turizm Fuarı’na (ITB) katılan Corendon Airlines, bu yıl Almanya’dan Türkiye’ye gidecek turist sayısında son dakika rezervasyonlarıyla artış beklediklerini belirtti. 

Thomas_Braun

Avrupa’nın en popüler havayollarından Türk menşeili Corendon Airlines, Uluslararası Berlin Turizm Fuarı’na (ITB) katıldı. Türkiye’ye en çok turist gönderen ülkelerin ilk sırasında yer alan Almanya’da düzenlenen ITB Berlin Fuarı’na Türkiye’den yoğun katılım dikkat çekti. Corendon Airlines, fuarda Alman turizm şirketlerinin yer aldığı salonda ziyaretçilerini ağırladı.

Thomas Braun: “Antalya’ya haftada 30 uçuş düzenlenecek”

Corendon standında Alman pazarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Corendon Airlines Almanya Bölge Temsilcisi Thomas Braun, “Türkiye’yi ziyaret eden Alman turist sayısında bu yıl yüzde 40’lık bir düşüş bekleniyor. Ancak Corendon Airlines olarak, çalıştığımız tur operatörleri ve Türkiye’nin fiyat-kalite oranına göre avantajlı konumuyla son dakika rezervasyonlarıyla seneyi yüzde 10-15 arası bir düşüşle kapatacağımızı düşünüyoruz” dedi.

Braun sözlerine şöyle devam etti: “Corendon Airlines olarak 2016 yılı Almanya’da faaliyet gösterdiğimiz üçüncü yıl olacak. Nisan ayından başlayarak Almanya’nın 14 havalimanından Antalya’ya haftada 30 uçuş düzenleyeceğiz. Bu sezon için Alman pazarına 400 bin koltuk arz ediyoruz. Öngörümüz, 350 bin koltuk ile sezonu kapatacağımız.”

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.