We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Prime Travel’a Kuzey Amerika’dan ödül

Prime Travel’a Kuzey Amerika’dan ödül

Türkiye’nin hızla büyüyen çevrimiçi seyahat markası Prime Travel; küresel başarılarına bir yenisini daha ekledi. Prime Travel, merkezi Amerika’da bulunan OTA markası Goodotel’in kısa sürede gösterdiği başarı ile American Group Travel Awards (AGTA)’ın verdiği “Kuzey Amerika’nın En Hızlı Gelişen OTA’sı” ödülüne layık görüldü.

AGTA seyahat ödülleri 12 Kasım’da Palm Beach, Florida’da Boca Raton Resort’ta gerçekleştirilen Gala Gecesi’nde sahipleriyle buluştu. İlk çevrimiçi seyahat platformlarından biri olan Hotelplanner’ın kuruluşunun 20’inci yılının da kutlandığı ve firmanın ev sahipliğinde gerçekleştirilen Gala Gecesi; Hilton, Wyndam, The Ritz-Carlton, Hotel Equities, Best Western, Booking.com gibi küresel turizm markalarının üst düzey yöneticileri ile çok sayıda ünlü simayı bir araya getirdi.

Sunuculuğunu MSNBC talk show sunucusu Dylan Ratigan ile HotelPlanner Kurucu Ortağı ve CEO’su Tim Hentschel’in birlikte yaptığı gecede; Grammy Ödülü adayı ve Rock & Roll Hall of Fame üyesi Flavor Flav, Akademi Ödüllü aktör Cuba Gooding Jr. ile Hip Hop sanatçısı Rob Base onur konuğu olarak yer aldı.

AGTA galasında, 2023 yılında grup seyahati ve ağırlama alanında Kuzey Amerika kıtasının en iyi kuruluşları ve destinasyonları ödüllendirildi. Prime Travel Kurucuları Haluk Kayhan ve Fatih Muku ile İş Geliştirme Müdürü Ayşe Yaşar’ın davetli olduğu gecede, Prime Travel’a “En Hızlı Gelişen OTA” ödülü verildi. Firmaları adına ödülü Haluk Kayhan, Booking.com kurucularından Bas Lemmens’in elinden aldı.

KAYHAN: “ÖDÜLLER HEM GURUR VERİYOR HEM DE MOTİVASYONUMUZU ARTIRIYOR”

Ödülün ardından sorularımızı yanıtlayan Haluk Kayhan, bu uluslararası başarının gururunu yaşadıklarını ve bunun bir başlangıç olduğunu söyledi. Kayhan; çevrimiçi seyahat alanında, sahip oldukları küresel vizyon ile her türlü yeni teknolojiyi yakından takip ettiklerinin altını çizerek; “Dijital dünyanın girdiği her alandaki gelişmeleri yakından takip ediyor; kendimizi ve sistemlerimizi sürekli güncelliyoruz. Küresel çapta, her zaman ve her yerden ulaşılabilir bir seyahat hizmeti sunmak hedefiyle çıktığımız yolda çok çalışıyor ve emin adımlarla ilerliyoruz. Katıldığımız uluslararası organizasyonlarda aldığımız olumlu eleştiriler ve layık görüldüğümüz ödüller bize hem gurur veriyor hem de motivasyonumuzu artırıyor.” diye konuştu.

Yorum Yaz