We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği’nin Yeni Sponsoru Miray A.Ş. Oldu

Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği’nin Yeni Sponsoru Miray A.Ş. Oldu

Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği’nin Yeni Sponsoru Miray A.Ş. Oldu

Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD), sponsorlarına yeni bir marka daha ekledi. POYD’un yeni sponsoru Miray A.Ş. oldu.

POYD ve Miray A.Ş. arasındaki sponsorluk anlaşmasını Başkan Ülkay Atmaca ile Miray A.Ş. Kurucu Ortağı Nazmi Şahin imzaladı. Yapılan sponsorluk anlaşması hakkında bilgi veren Başkan Atmaca: “Bu anlaşma ile önemli bir markanın daha desteğini aldığımız için mutluyuz” dedi.

Dernek ve birlikler için sponsorların çok büyük öneme sahip olduğunu belirten Başkan Atmaca, “Miray A.Ş’nin vereceği destek üyelerimize daha sağlıklı ve hızlı hizmet vermemize katkı sağlayacak. Kendilerine bize verdikleri destek için teşekkür ediyoruz” dedi.

Miray Sebze Meyve A.Ş. Hakkında:
2012 yılında Antalya’da kurulan Miray Sebze Meyve A.Ş. 1500 metrekare işleme tesisinde günlük 80 ton tarım ürünü işleyebilecek kapasiteye sahiptir. Kurulduğu günden itibaren deneyimli kadrosuyla hizmet veren şirket, otel, tatil köyü, catering şirketleri, okullar, gross marketlere meyve-sebze tedarikçiliği yapmaktadır. “İyi fiyat, iyi kalite mottosuyla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan Miray A.Ş. gelişen ve büyüyen tarım ürünleri pazarında, satın alma, depolama, izlenebilir ürün, paketleme, sertifikasyon, hijyen, lojistik, deneyim ve kalite standartlarını bünyesinde barındırmaktadır.

 

Yorum Yaz