We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Yıldırım Cömertoğlu: “Bu Yıl Tüm Otellerimizi Açmayı Hedefliyoruz”

Yıldırım Cömertoğlu: “Bu Yıl Tüm Otellerimizi Açmayı Hedefliyoruz”

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Yıldırım Cömertoğlu: “Bu Yıl Tüm Otellerimizi Açmayı Hedefliyoruz”

Delphin Hotels, Delphin Imperial Lara Otelini Açarak sezona Merhaba dedi. Konu hakkında konuşma yapan Delphin Hotels Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yıldırım Cömertoğlu “ hedefimiz Tüm otellerimizi Bu yıl açmak” dedi.

Delphin Hotels Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yıldırım Cömertoğlu

Delphin Hotels Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yıldırım Cömertoğlu 2020 yılında pandemi nedeniyle sadece 3 otellerini açık tuttuklarını ifade etti. ”Bu yıl hedefimiz bütün otellerimizi açmak. İlk önce Delphin Imperial Lara otelimizi açtık. 16 Nisanda da Alanya’daki Delphin Deluxe Okurcalar otelimizi açacağız” dedi.

 

Turizmde Hareketlenme Mayıs’ta

Turizmdays’te yer alan habere göre ; Cömertoğlu, şu anda turizm hareketinin zayıf olduğuna dikkat çekerek, ”Turizm hareketi artacak. Rezervasyonlar arttıkça diğer otellerimizi de açacağız. Mayıs ayından itibaren turizmde hareketlilik olacağına inanıyoruz” diye konuştu.

 

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında

Tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta. Sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde. Sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.2021 yılı itibariyle GM Turizm & Yönetim Dergisi Rusya E- Dergi yayına başlayacaktır.  Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliği taşıyacaktır.

İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. Basılı yayınımız haricinde ayrıca sektöre yönelik güncel haberlerimiz www.gmdergi.com’da yayınlanmaktadır.

 

Dergimizi Tamamına Ulaşmak İçin Tıklayın!

Yorum Yaz