We-Flytour-GM-Banner-Animation
atf_banner-02
Anasayfa Güncel Qm Awards 2020 Kalitenin Zirvesine Doğru…

Qm Awards 2020 Kalitenin Zirvesine Doğru…

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Qm Awards 2020 Kalitenin Zirvesine Doğru…

Qm Awards, 11. kez sahiplerini bulmak için hazır.

Turizm endüstrisindeki kalitenin zirvesi niteliğinde olan QM Awards, kalite vurgusu ve yönetimi ile ilham veren markaların, kurumların ve bireylerin çalışmalarını takdir etmek amacıyla GM Turizm & Yönetim Dergisi tarafından 11 yıldır düzenlenmektedir.

Qm Awards 11 yıldır gerek ışık tutarak, gerekse sunarak ve ödüllendirerek, ulusal ve uluslararası iletişim ağı ile turizm dünyasının markalarına, kalitelerine, vizyonlarına ve başarıya ulaşma amacındaki çabalarına güç vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda mükemmelliği ödüllendirmek için Türk Turizmine 2006 yılında ilk ödül törenini düzenledikten sonra 2010 yılından itibaren düzenli olarak 11 yıldır hizmet etmektedir.

Qm Awards, turizm endüstrisinde yükselen standartları belirleme ve takdire sunma misyonunu başarıyla sürdürmektedir.

Qm Awards  Sinerjisi

Qm Awards ödülünü kazanmak, sadece markalar için tüketicinin güvenini kazanmasında etkin bir rol oynamakla kalmaz, aynı zamanda rekabetçi pazarda kazananların kendi  kulvarındaki rakiplerinden ayrışmasına imkan tanır, sinerji kazandırır.

QM Awards hem endüstrinin hem de markaların sürekli büyümesini ve gelişmesini  sağlayarak markanın kendi sınıfında en üst noktaya ulaşmasında önemli bir rol katalizör görevi yürütmektedir.

Sektör aktörleri tarafından ödüllerin belirlendiği kazananlar, bu ödül ile benzersiz bir satış ve tanıtım argümanı fırsatına da sahip olmaktadır.

QM Awards ayrıca sadece kazananlara değil tüm adaylarına 1 ay boyunca 100 000 ‘nin üzerinde oylama sayfası ziyaretine rol modellerin takdimini yaparak eşsiz bir hizmet vermektedir.

100 Bini Aşkın Katılımcı Ve Güçlü Etkileşim İle İki Aşamalı Oylama

Kazananları seçmek için dört haftalık zaman diliminde iki ayrı süreçten oluşan anket bu yıl üç dilde oylanacak ve 100 bini aşkın ziyaret ile sektör profesyonelleri katılım göstererek turizm dünyasında her yıl olduğu gibi bu yılda güçlü bir etkileşim ağı oluşturacak. Bu etkileşim ile oylama anketinde yer alan markalar, turizmin tüm paydaşları ile buluşmanın ve kendilerini ifade etmenini avantajını yakalamaktadır.

QM AWARDS ile Uluslararası Arenaya Adım Atın

QM Awards bu yıl ilk defa Rusça ve Almanca, İngilizce ve İspanyolca dillerinde de oylanabilecek. QM, Türk Turizminin en önemli partnerleri olan CIS ve Almanya pazarından 25 000  Turizm profesyoneline oylama linkini iletecek.  Gönderilecek olan oylama anketinde yer alan markalar, turizm sektörünün ulusal ve uluslararası en önemli paydaşları ile buluşmanın ve kendilerini ifade etmenini avantajını yakalayacaklar.

Oylama  Heyecanı 15 Ocak’ta Başlıyor

Sektörün saygısını kazanmasıyla  alanında kendini kanıtlamış olan  Qm Awards, 11. yılında  15 Ocak 2021 – 15 Şubat 2021 tarihlerinde oylanacak. Bu yıl ki Qm Awards’ta 12 Kategori 64 64 dalda adaylar yarışacak ve kazananlar muhteşem bir gala ile ödülle taçlandırılıyor. Ayrıca Ödül törenini ardından hazırlanan QM AWARDS Kataloğu ile kazananlar ve ödül gecesi ölümsüzleştiriliyor. Bu yıl ki Motto ise “  Quality has never been so important”

QM AWARDS  ‘Kalite hiç bu kadar önemli olmamıştı ‘

GM Center YK. Bşk.; QM Awards Kurucusu Selçuk MERAL konuyu dair : Dünya eşi benzeri görülmemiş salgının pençesinde, ama bu sürecin ardından küresel iyileşme ile turizmin geleceği de iyiye işaret ediyor. Türk Turizmi de bu yıl karşılaştığı birçok zorluğa rağmen, gösterdiği başarı ve özveri ile değerini ortaya koyuyor. 11 yıldır olduğu gibi bu zorlu sürecin kahramanlarını da ödül ile taçlandırmaktan şeref duyuyoruz. İlk gününden itibaren yönetim kalitesinin önemini vurgulamakta olan Qm Awards 2020’nin bu yıl ki mottosunu;   “Kalite hiç bu kadar önemli olmamıştı.”; olarak belirledik. Hedefimiz sektörümüzün kalite seviyesini tüm dünya profesyonellerine bir kez daha ilan etmek.  Qm Awards kalitenin hayati değerini vurgulayarak ödülleri sahiplerine kavuşturmak için sabırsızlanıyor, diyerek tüm turizm paydaşlarını QM heyecanına davet ediyor.

QM 11. Yılında 11 Ülkede

Qm Awards , 11. yılında 11 ülkede turizm profesyonelleriyle buluşacak olmanın heyecanı içinde.  Ulusal ve uluslararası turizm profesyonellerine hitaben Qm Awards 2020 11 ülkede  oylamaya sunulacak. Türk Turizm sektörünün en kapsamlı ödül töreni ünvanına sahip olan Qm Awards,  11 yıldır sektörde yüksek bir sinerji ve motivasyon oluşturma misyonunu başarıyla sürdürüyor. İddia ve etki alanını genişleten  QM Awards 11. Yılında 11 ülkede sesini duyurmaya ve Türk turizminin rol modellerinin tanıtımına  hazırlanıyor.

Etkileşim Ağını Uluslararası Platforma Taşıyor

İki aşamalı oylama sistemiyle 4 haftalık zaman diliminde 100 bini aşkın katılımcı tarafından oylanarak nihai sonuca ulaşan QM  bu yıl network ağını daha da genişleterek etkileşimini uluslar arası sahaya taşıyacak ve 4 dilde 11 ülkede oylanarak çıtasını yükseltecek.

QM 11 Ülkede Yayınlanacak

QM Awards oylaması, QM Finalistleri, QM Winners kataloğu ve  QM Galası  konvansiyonel medya araçları  ve sosyal medya aracılığıyla 11 ülkeye ulaşacak. QM Awards gönderilecek oylama linki ile 11 ülkede oylanacak.  QM Gala ise yine canlı yayın linki ve sosyal medya aracılığıyla 11 ülkede canlı izlenebilecek.

QM Winners kataloğu ile de kazananlar ve ödül gecesi, GM Turizm & Yönetim Dergisi okurlarına iletilmekle birlikte, ilk defa bu yıl Türkçe, İngilizce, Almanca, Rusça  olarak yayınlanarak ulusal ve uluslararası Turizm profesyonellerine basılı ve online olarak iletilecek ve Türk Turizminin en önemli pazarlarının takdirine sunulacak.  QM AWARDS adaylarını, finalistlerini, kazananlarını ve galasını portfoyunda bulunan Türkiye, Almanya, Rusya, İngiltere, Ukrayna, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Belarus, Moldova, Azarbeycan turizm profesyonellerinin dikkatine sunacak

Yorum Yaz